تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW یکی از مدل‌های قدیمی تلفن پاناسونیک است که نسل قدیمی بیشترین خاطرات خود را با این مدل دارند. تلفنی که شاید این روزها دیگر کمتر پیدا شود؛ اما همان‌هایی هم که دارند، هیچگاه حاضر به تغییر مدل نیستند. یکی از مکان‌های پرمصرف این تلفن در کارگاه‌ها به ویژه خیاط خانه‌ها است که به راحتی می‌توان حداقل یکی از این‌ها را مشاهده کرد. این تلفن مدلی است که در زمان عرضه خودش، امکانات پیشرفته‌ای داشت. البته باید گفت که هنوز هم ویژگی‌های آن امروزه جزو موارد حرفه‌ای بوده و خیلی از نمونه‌های پیشرفته بر داشتن آن‌ها افتخار می‌کنند. ویژگی‌هایی که داشتن آن‌ها متمایز کننده دو مدل یک برند خواهد بود.

ویژگی‌های تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

ابعاد و ظاهر

ابعاد پایه این تلفن برابر با ۹۵×۱۶۷×۲۲۴ میلی‌متر دارد. ابعاد این تلفن با سیم نشان می‌دهد که به راحتی می‌توان آن را در هر فضایی کوچکی قرار دارد. در صورتی که امکان قرار دادن آن روی میز وجود نداشت، می‌توان با استفاده از قابلیت اتصال به دیوار، به راحتی این مسئله را کنار زد. از نظر وزن هم باید گفت که بسیار سبک بوده و از این رو کاربران احساس خستگی در حمل نخواهند کرد.

ظاهر این تلفن در نگاه اول شاید کمی قدیمی به نظر برسد؛ اما تمامی موارد در جای خود قرار گرفته‌اند. از طرفی داشتن دکمه‌های بزرگ روی دستگاه امکان شماره‌گیری را برای هر کاربری راحت کرده است. در حقیقت احتمال گرفتن عدد اشتباه صفر بوده و همین ویژگی می‌تواند آن را به یک هدیه محبوب برای افراد مسن کند.

پشتیبانی از دو خط تلفن

یکی از قابلیت‌های متمایزکننده تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW پشتیبانی از دو خط تلفن است. جالب است که بدانید این ویژگی در بسیاری از تلفن‌های حرفه‌ای امروز اصلاً وجود ندارد. بیشتر آن‌ها فقط از خط پشتیبانی می‌کند. با داشتن همین مزیت، می‌توان این مدل را برای شرکت‌های فروش، دفترهای فنی و مکان‌هایی استفاده کرد که دارای دو خط مجزا هستند.

صفحه نمایش

صفحه نمایش این مدل شاید در نگاه اول کمی کوچک برسد؛ اما همین نمایشگر می‌تواند تا ۱۶ کاراکتر را به صورت کاملاً خوانا و بزرگ نمایش دهد. در حقیقت کاربران مشکلی در دیدن شماره و پیغام‌های روی صفحه را ندارند. این ویژگی مزیتی است که در یک تلفن قدیمی وجود داشته و تا الآن هم توانسته با نمونه‌های جدید و بزرگ به خوبی رقابت کند.

قابلیت کنفرانس

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW امکان برقراری کنفرانس تا سه نفراست. این برای شرکت‌هایی خوب است که قصد برقراری ارتباط سه نفره را دارند. ویژگی که این مدل را محبوب استفاده در سالن‌های جلسات، شرکت‌ها و کارخانه‌ها برای برقراری ارتباط کرده است. اگر این قابلیت را در کنار پشتیبانی از دو خط قرار دهید، می‌توان گفت که یک نمونه دستگاه محشر است.

قابلیت تماس سریع

این تلفن می‌تواند تا ۱۰ شماره را در خود ذخیره کرده و سپس از طریق فشردن آن‌ها، خیلی سریع با دیگران ارتباط برقرار کرد. البته یک تفاوتی دارد. در تلفن‌های سانترال و دیگر مدل‌های مشابه، دکمه‌های ارتباط سریع در سمت راست قرار داشته که در این مدل می‌توان آن‌ها را در بالا پیدا کرد. البته باید گفت که این تغییر جابه‌جایی مزیتی را برای دستگاه‌ها به وجود آورده است. فضایی مناسب برای یادداشت و نوشتن نام افراد و غیره وجود دارد.

امکانات تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

 • دارای اندازه ۹۵×۱۶۷×۲۲۴ میلی‌متر
 • دارای قابلیت اتصال به دیوار
 • قابلیت پشتیبانی از دو خط تلفن
 • دارای صفحه نمایشگر با پشتیبانی از ۱۶ کاراکتر
 • دارای پشتیبانی از قابلیت کنفرانس ۳ نفره
 • دارای اسپیکر با کیفیت صدای بالا
 • دارای قابلیت دسترسی سریع به ۱۰ شماره
 • دارای پشتیبانی از سه باتری قلمی غیرشارژی
 • دارای جک هدفون
 • دارای پورت دیتا جهت اتصال به کامپیوتر، فکس و مودم

قابلیت‌هایی که در این مدل وجود ندارد

 • نداشتن قابلیت منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت ضبط منشی
 • نداشتن قابلیت انتقال تماس
 • نداشتن کالر آیدی (البته در بعضی مدل‌ها این وجود دارد. هرچند که نبود آن می‌تواند یک نقطه عیب برای این مدل به حساب بیاید.)
 • نداشتن قابلیت نور پس زمینه کلید
 • نداشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک

بعضی از نبودن‌ها در ویژگی شاید در نگاه اول یک عیب به حساب بیاید؛ اما باید گفت که پاناسونیک تمامی تلاش خود را می‌کند تا بهترین امکانات را در مدل‌های خود به کار بگیرد. به این صورت نبود یک نمونه مشکلی در کاربرد کلی دستگاه به وجود نیاید.

خرید تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

برای خرید تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW فقط کافی است که با نمایندگی و مرکز فروش پاناسونیک تماس بگیرید. خرید این مدل با توجه به ویژگی‌های آن مناسب کارگاه‌ها، دفترهای شرکت مختلف و همچنین کارخانه‌ها است. این مدل قابلیت استفاده در تمامی واحدها و حتی منزل‌های مسکونی وجود دارد.

همانطور که در ابتدا نوشتیم، تلفن پاناسونیک مدل KX-T2378MXW از نمونه‌های قدیمی بوده که تاکنون توانسته افراد زیاد و مختلفی را به سمت خود جذب کند. در صورتی که به دنبال تلفنی هستید که دارای ویژگی‌های کاربردی و همچنین بدنه محکمی باشد، خرید این مدل توصیه می‌شود.

تعمیر تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-T2378MXW

برای تعمیر تلفن پاناسونیک مدل KX-T2378MXW فقط کافی است که آن را به واحد نمایندگی تعمیرات پاناسونیک تحویل دهید. در مرکز تعمیرات کارشناسان باتجربه و با استفاده از به روزترین امکانات و دانش بالای خود اقدام به تعمیرات و عیب‌یابی می‌کنند. در صورتی که این مدل دستگاه و هر تلفن پاناسونیک دیگر شما با مشکلی وجود شد، در سریع‌ترین زمان آن را به واحد تعمیرات بدهید. دستگاه تلفن شما بعد از بررسی و عیب‌یابی همانند روز اول شده و در صورت مراقبت، می‌توانید حتی آن را تا سال‌ها استفاده کنید.

تلفن پاناسونیک مدل KX-T2378MXW از نمونه مدل‌هایی است که توانسته دو نسل مختلف را مجذوب خود کند.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>