گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل  KX-TG2721

گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721
گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721

 به ظاهر ساده‌ این گوشی نگاه نکنید. کمی گول زننده است. در نگاه اول بسیار قدیمی و از مد افتاده به نظر می‌آید؛ اما وقتی قابلیت‌های  آن را بررسی می‌کنید،  چیزی فراتر از گوشی ساده خواهید دید.  بسیاری از امکاناتی که حتی در گوشی‌های پیشرفت ممکن است وجود داشته باشد، به راحتی در این مدل هم وجود دارد. البته باید گفت این تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721  آن چنان گوشی حرفه‌ای به حساب نمی‌آید؛ اما برای آن‌هایی که به دنبال تلفن بی‌سیم  نسبتاً حرفه‌ای با امکانات بالا هستند، گزینه بسیار خوبی برای خرید  خواهد بود.

گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل  KX-TG2721 چه ویژگی‌هایی دارد؟

گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721
گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721

ابعاد

از نظر اندازه ابعاد بسیار استاندارد دارد. اندازه ابعاد آن ۵۲*۹۷*۱۱۸  میلی‌متر است که وزنی ۱۲۷ گرم دارد. وزن خود گوشی‌ها هم چیزی بیشتر از بقیه مدل‌های دیگر گوشی‌ها نیست. در واقع باید گفت گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل  KX-TG2721 سبک وزن بوده به راحتی در دست جای می‌گیرد.

صفحه نمایش

صفحه نمایش ۱.۴ اینچی آن  در نگاه اول بسیار کوچک است؛ اما یک مزیت و نکته بسیار مهمی در آن وجود دارد. تمامی شماره‌ها در این صفحه نمایش به صورت بزرگ و خوانا و در حالت کلی تمامی اطلاعات در سه خط نمایش داده می‌شود. در واقع باید گفت هیچ فردی به ویژه بزرگسالان مشکلی در خواندن شماره‌های روی آن نخواهند داشت.

شماره گیر

از نظر ترکیب بندی شماره‌ها بسیار شیک و ساده قرار گرفته‌اند. علاوه بر این دکمه‌های آن بزرگ بوده و امکان گرفتن شماره‌ها به راحتی روی آن‌ها فراهم است. از طرفی اعداد  روی دکمه‌ها به صورت خوانا نوشته شده است. در واقع می‌توان گفت که گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721 از نظر کاربرد دکمه‌ها هیچ مشکلی ندارد.

منشی تلفنی

این مدل گوشی تلفن دارای منشی بسیار حرفه‌ای است. منشی تلفنی گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل  KX-TG2721 این قابلیت را دارد تا ۱۸ دقیقه پیام تماس گیرندگان را در حافظه خود ذخیره کند. ۱۸ دقیقه عدد بسیار بالایی برای گوشی ساده خواهد بود. از این رو این مدل می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای  افرادی باشد که همیشه شلوغ بوده و کمتر توانایی پاسخ به تلفن را دارند.

از نظر دفترچه تلفن باید گفت چیزی فراتر از بقیه ندارد.  در واقع همانند بقیه می‌تواند تا ۵۰ شماره مختلف را در این مدل گوشی ذخیره کرد.

همچنین  این مدل گوشی دارای کالر آیدی بوده که باید از قبل توسط مخابرات سیستم کالر آیدی تلفن شما فعال شده باشد. البته باید گفت که فعال سازی کالر آیدی کار سخت و پیچیده‌ای نیست. این روزها به راحتی انجام می‌شود.

فرکانس گوشی ۱٫۹  فرکانس بسیار خوبی به حساب می‌آید. این عدد باعث می‌شود تا گوشی شما هیچ‌گونه تداخلی با دیگر دستگاه خانه از جمله مودم نداشته باشد.

هارد داخلی گوشی ۵۰ و وارد خارج آن ۳۰۰ متر است. البته این به شرطی است که مانع جدی مانند دیوارهای ضخیم بین گوشی تلفن و پایه قرار نگرفته باشد.

در این گوشی از دو باتری نیم قلمی استفاده می‌شود. باتری‌ها قابلیت ۲۰ ساعت مکالمه و در حالت آماده به کار ۱۷۰ ساعت روشن بودن را دارد که مقدار بسیار بالایی نسبت به بقیه مدل‌های حرفه‌ای است.  همچنین در این مدل گوشی از حالت اکو استفاده کرد تا مصرف باتری آن کمتر شود.

اسپیکر ای مدل گوشی بسیار حرفه‌ای بوده و می‌توان به راحتی با هندزفری یا قرار دادن آن روی میز با فرد پشت خط صحبت کند.

امکانات گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل  KX-TG2721

گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721
گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721
 • دارای قابلیت اتصال به دیوار
 • دارای یک خط تلفن و  قابلیت اضافه کردن  ۶ گوشی دیگر
 • دارای دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره پنجاه شماره مختلف
 • دارای نمایشگر ۱٫۴ اینچی  با نمایش اعداد و دیگر اطلاعات در سه بسیار بزرگ و خوانا
 • دارای قابلیت ضبط مکالمه و منشی تلفنی با قابلیت ضبط تا ۱۸ دقیقه
 • دارای قابلیت ضبط منشی
 • دارای قابلیت کنفرانس
 • دارای قابلیت اسپیکر
 • دارای قابلیت کالر آیدی
 • دارای فرکانس۱٫۹ گیگا هرتزی که مانع تداخل با دیگر دستگاه‌ها می‌شود
 • دارای برد داخلی ۵۰ و برد خارجی ۳۰۰ متر
 • استفاده از دو نوع باتری نیم قلمی
 • قابلیت استفاده و مکالمه تا ۲۰ ساعت حالت آماده به کار تا ۷۰ ساعت بعد از هر بار شارژ کامل
 • دارای دکمه اکو برای کاهش مصرف باتری
 • دارای دکمه روی پایه برای منشی تلفنی

چه قابلیت‌هایی در این مدل گوشی وجود ندارد؟

 به هر حال این مدل گوشی هر چقدر هم که حرفه‌ای باشد،  تعداد قابلیت نیز در آن پیدا نخواهد شد. این قابلیت شامل: 

 • نداشتن قابلیت انتقال تماس  که البته باید گفت در بیشتر گوشی‌ها این قابلیت وجود ندارد. البته نمونه‌های بسیار حرفه‌ای هستند که قابلیت انتقال تماس را داشته و یک نمونه سیم دار هم دارند.
 • متأسفانه این مدل گوشی  برخلاف قابلیت‌های دیگر آن، نور پس زمینه ندارد. این مسئله باعث می‌شود تا دیدن شماره‌ها در تاریکی شب مشکل شود.
 • قابلیت دسترسی سریع به شماره‌ها را هم ندارد. هرچند ‌ نمی‌توان خیلی قابلیت بالایی  به حساب آورد.
 • برخلاف ظاهر پایه آن، امکان برقراری تماس از روی پایه وجود ندارد.

اما این گوشی برای چه افرادی مناسب است؟

 این مدل گوشی برای مصارف خانگی ساخته شد. به هر حال ظاهر ساده‌ای داشته و با توجه به امکانات نسبتاً حرفه‌ای آن نسبت به دیگر مدل‌های ساده بی‌سیم می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای مصارف غیرخانگی باشد.  البته آن‌هایی هم که خیلی استفاده تخصصی از گوشی در محل کار خود ندارند، می‌توانند آن را خریداری کند. به هر حال این نیاز شما است که تعیین کننده نوع گوشی خریداری شده خواهد بود. این مدل گوشی یعنی  بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG2721 از نمونه های پرفروش و پرطرفدار در ایران بوده و ظاهر نسبتاً قدیمی‌ آن می‌تواند حس نوستالژیکی برای نسل جدید به وجود بیاورد.

در صورتی که قصد خرید گوشی تلفن پاناسونیک مدل  KX-TG2721 را دارید یا اگر دستگاه گوشی شما خراب شده است،  فقط کافی است با شرکت تماس بگیرید. کارشناسان ما در زمان‌های اداری پاسخگوی سؤالات شما در خصوص تعمیر تخصصی گوشی پاناسونیک هستند.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3.5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>