تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711 یکی از تلفن های بسیار ساده اما زیبای برند پاناسونیک است. در نگاه اول این مدل تلفن شاید امکانات بسیار بالایی نداشته باشد؛ اما وقتی به ظاهر کوچک و جمع‌وجور و زیبای آن نگاهی بیندازید، مجذوبش خواهید شد. تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711 در دسته رده‌های پایین پاناسونیک قرار می‌گیرد. باید گفت که امکانات آن مانند بقیه نمونه‌های ساده پاناسونیک است و تنها  می‌توان قابلیت‌های ابتدایی را در آن مشاهده کرد.

 اگر به دنبال یک تلفن هستید و در عوض کیفیت صدای بالایی هم داشته باشد،  ما تلفن بی سیم پاناسونیک مدل  KX-TGC1711 را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ویژگی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

اندازه و ابعاد تلفن:

ابعاد پایه آن ۹۶*۱۰۰*۵۳  میلی‌متر و ابعاد خود گوشی ۳۰*۴۷*۱۵۹  میلی‌متر است.  هم‌چنین وزنی معادل ۱۳۰ گرم دارد. باید گفت که این مدل جزو کوچک‌ترین و سبک‌ترین مدل‌های پاناسونیک به حساب می‌آید. از این رو دست شما در نگهداری آن خسته می‌شود و فضای زیادی را نیز اشغال نخواهد کرد.

طراحی خاص تلفن:

این تلفن جزو خوش‌ساخت‌ترین مدل‌های پاناسونیک معرفی به حساب می‌آید. باید گفت که تلفن بی سیم پاناسونیک مدل  KX-TGC1711 از دستگاه‌هایی  دارای ۲ طراحی مختلف است. قسمتی از بدنه آن براق بوده و قسمت دیگر طرح دار چیزی شبیه به نقطه‌های ریز دارد. همچنین در آن از رنگ‌بندی مشکی بسیار شیک استفاده شده است، به طوری که از دور توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند.

این مدل تلفن برخلاف بقیه کلیدهای بسیار بزرگ و خوانا دارد. در واقع هیچ فردی به ویژه سالمندان در استفاده کردن از آن مشکلی نخواهند داشت.

صفحه نمایش تلفن:

صفحه ۱٫۲۵ اینچی آن نسبت به بقیه صفحه‌های گوشی کوچک است؛ اما دو ویژگی اساسی دارد:  اول از همه اینکه برخلاف مدل‌های ساده دارای نور پس زمینه است. دوم اینکه شماره‌ها و نوشته‌ها به صورت یک خطی و ۱۲ کاراکتر نوشته می‌شوند. این باعث خوانا بودن اعداد شده تا مشکلی در دیدن آن‌ها به وجود نیاید.

یک خط تلفنی که در آن به‌کاررفته دارای محدوده فرکانسی  بین ۱٫۸۸ تا ۱٫۹۰ گیگاهرتز است. محدوده فرکانس ۱٫۹۰  گیگاهرتز باعث می‌شود تا فرکانس آن با دیگر دستگاه‌ها از جمله مودم تداخلی نداشته باشد.

ظرفیت دفترچه تلفن این مدل برند پاناسونیک محدود بوده و قابلیت ذخیره ۵۰ شماره را دارد. البته این تلفن دارای قابلیت پیش فرض کالرآیدی بوده که باید از قبل توسط مخابرات تائید شود (تائید کالر آیدی در خیلی از موارد نیازی نیست.)

باطری تلفن:

در این مدل از دو باطری گوشی نیم قلمی برای شارژ استفاده می‌شود. این دو باتری حدود ۷ ساعت زمان برای شارژ کامل نیاز دارد. پس از هر بار شارژ شما می‌توانید تا ۱۵ ساعت برای مکالمه و ۷۰ ساعت در حالت آماده به کار آن را فعال و روشن نگه دارید.

قابلیت‌های موجود در تلفن بی سیم پاناسونیک مدل  KX-TGC1711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

 این تلفن به هر حال جزوه ساده‌ترین مدل‌های پاناسونیک به حساب می‌آید. پس نباید انتظار امکانات بسیار زیادی از آن داشته باشیم؛ اما می‌توانیم به جرئت بگویم که به اندازه پول پرداخت شده می‌توانید از آن استفاده کنید. هرچند که به دلیل کیفیت بالای آن عمر طولانی داشته و به این زودی‌ها خراب نمی‌شود. در واقع تمامی مدل‌های برند پاناسونیک برای کارکرد طولانی تولید می‌شوند.

 • دارای وزن ۱۳۰ گرم سبک‌ترین وزن‌ها است.
 • دارایی خط تلفن و یک دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره ۵۰ مخاطب را دارد.
 • نمایشگر ۱.۲۵  اینچ به داشته اعداد را به صورت بزرگ و خوانا نشان می‌دهد.
 • د قابلیت کالر آیدی داشته که باید از قبل توسط مخابرات فعال شود.
 • دارای قابلیت دسترسی سریع به شماره‌ها است.
 • منبع برق آن دو باتری نیم قلمی بوده تا ۱۵ ساعت شارژ را برای مکالمه نگه می‌دارد.

چه قابلیت‌هایی در این مدل تلفن وجود ندارد

 باید گفت بسیاری از قابلیت‌های موجود در تلفن های بی سیم را در این مدل نمی‌توان مشاهده کرد. به هر حال این مدل جزو ساده‌ترین‌ها بوده و فقط برای مکالمه استفاده می‌شود.

 • قابلیت ضبط مکالمه
 • قابلیت منشی تلفنی
 • قابلیت ضبط منشی
 • قابلیت کنفرانس
 • قابلیت اسپیکر
 • قابلیت نور پس زمینه صفحه کلید
 • قابلیت مکالمه از طریق پایه دستگاه
 • قابلیت برقراری تماس از طریق پایه دستگاه

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711 برای چه کسانی پیشنهاد می‌شود

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

 باید گفت این مدل تلفن در گروه ساده‌ترین نمونه های بی سیم قرار داد که در ابتدا وارد بازار می‌شدند، هیچ کدام قابلیت اسپیکر نداشتند. در واقع این‌ها چیزی شبیه به همان مدل‌های قدیمی بوده اما با تکنولوژی به روز و کیفیت بالا ساخته می‌شوند.

تلفن پاناسونیک مدل  KX-TGC1711 برای افرادی پیشنهاد می‌شود که قصد استفاده تخصصی از تلفن را ندارد. این مدل را می‌توان در هر جایی به کار برد مانند منزل مسکونی یا دفتر شرکت یا دفتر کارخانه؛ فرقی ندارد. اگر  فقط قصد مکالمه را دارید، ما به شما این مدل تلفن را پیشنهاد می‌کنیم.  همچنین می‌توانید آن را به افرادی مانند پدربزرگ و مادربزرگ خود کادو بدهید.  به هر حال آن‌ها خیلی اهل استفاده از تکنولوژی نبوده و فقط به دنبال تماس هستند.

 قبل از خرید  باید نیاز خود را مشخص کند. تلفن پاناسونیک مدل‌های مختلفی داشته که هرکدام قابلیت‌های مخصوص به خود را دارد. این دیگر به نیاز و بودجه شما بستگی دارد که کدام مورد را خریداری کنید. به هر حال برای آن‌هایی که بودجه زیادی هم دارند و به دنبال تلفن بی سیم  هستند،  این مدل می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

تعمیرات گوشی پاناسونیک

 با آنکه این تلفن از نظر امکانات کاستی‌هایی دارد؛ اما یک مزیت بسیار خوبی دارد.  گوشی پاناسونیک هرچه ساده‌تر باشد، قطعات یدکی آن راحت‌تر و سریع‌تر پیدا می‌شود. حتی اگر هم نباشد قطعات دیگر مدل‌ها نیز به آن‌ها تناسب دارد. هنگامی که تلفن شما خراب می‌شود، دیگر نیازی نیست تا نگران پیدا کردن قطعات یکی آن باشید. از طرف دیگر تعمیر آن‌ها سریع، آسان و کم هزینه خواهد بود. در واقع می‌توان گفت که از این مدل از تلفن ها به‌صرفه‌ترین تلفن های بی سیم پاناسونیک است.

نمایندگی پاناسونیک

نکته اصلی که تمامی موارد باید به دست یک کارشناس در مورد تأمین و بررسی قرار بگیرد. یک اشتباه کوچک در جاسازی یا تعویض قطعات می‌تواند باعث خرابی برد گوشی شده که آن را از حالت تعمیر خارج خواهد کرد. برای همین در هنگام خرابی تلفن فقط کافی است تا آن را به نمایندگی پاناسونیک در تهران تحویل دهید. کارشناسان ما بعد از بررسی کامل و مشاوره به صورت تخصصی و با استفاده از بروزترین قطعات و تکنولوژی تلفن را تعمیر خواهند کرد.  فقط کافی است از طریق صفحه تماس با ما با شرکت پاناسونیک ارتباط برقرار کنید یا پیام خود را بنویسید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.

گارانتی تلفن پاناسونیک مدل KX-TGC1711 چه مدت میباشد؟

گارانتی تلفن پاناسونیک مدل KX-TGC1711 به مدت یکسال میباشد.

آدرس نمایندگی فروش تلفن پاناسونیک مدل KX-TGC1711 کجاست؟

تهران – انتهای بلوار کشاورز، جمالزاده شمالی، روبروی اداره پست، پلاک ۴۶۲
۲۱-۶۶۱۲۱۵۸۹ – ۰۲۱-۶۶۱۲۱۵۹۱ – ۰۲۱-۶۶۱۲۱۵۹۴ – ۰۲۱-۶۶۵۹۱۷۷۱ – ۰۲۱-۶۶۱۲۱۵۹۴

باطری تلفن پاناسونیک مدل KX-TGC1711 چقدر شارژ نگه میدارد؟

منبع برق این تلفن دو باتری نیم قلمی بوده تا ۱۵ ساعت شارژ را برای مکالمه نگه می‌دارد.

آدرس نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک مدل KX-TG3611BX کجا میباشد؟

تهران – انتهای بلوار کشاورز، جمالزاده شمالی، روبروی اداره پست، پلاک ۴۶۲
۲۱-۶۶۱۲۱۵۸۹ – ۰۲۱-۶۶۱۲۱۵۹۱ – ۰۲۱-۶۶۱۲۱۵۹۴ – ۰۲۱-۶۶۵۹۱۷۷۱ – ۰۲۱-۶۶۱۲۱۵۹۴

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>