تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 مدلی با کاربری متوسط که به راحتی می‌تواند نیازهای کاربران منازل، شرکت‌ها و حتی کارگاه‌های مختلف را برطرف کند. تلفنی که شاید خیلی امکانات ساده‌ای نسبت به بقیه مدل‌های پیشرفته داشته باشد؛ اما سعی شده تا همان ویژگی‌ها با بهترین حالت خود قرار بگیرد. تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 مناسب افرادی که نه به دنبال تلفن خیلی ساده هستند و به نه به دنبال خرید مدل حرفه‌ای هستند. بله خرید گوشی برای آن‌ها اهمیت دارد که قابلیت‌های مهم و کاربردی اولیه را با بهترین کیفیت ممکن داشته باشد.

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 دارای ویژگی و مزیت‌هایی است که در ادامه قصد به بررسی و توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

تلفن پاناسونیک KX-TGD530

تلفن پاناسونیک KX-TGD530

اندازه و ظاهر

اندازه پایه این مدل گوشی برابر با ۱۳۰×۱۲۰×۹۰ میلی‌متر و وزن آن برابر با ۶۰۰ گرم است. با توجه به اندازه پایه می‌توان متوجه شد که خود گوشی هم اندازه بالایی ندارد و به راحتی در دست جای می‌گیرد. شاید در نگاه اول وزن آن کمی نسبت به بقیه بالا برسد؛ اما پاناسونیک همیشه سعی می‌کند به صورتی طراحی آرگونومی به کار ببرد که سنگینی در تمامی دستگاه پخش شود و از این رو کاربر هیچ گونه احساس خستگی در هنگام حمل نکند. ظاهر آن بسیار ساده و همچنین نمایانگر حرفه‌ای بودن آن است. دکمه‌ها با اندازه بسیار مناسب و با ترکیب‌بندی عالی در کنار هم قرار گرفته‌اند. به این صورت کاربران هیچ مشکلی در استفاده از آن ندارند.

منشی تلفنی

یکی از قابلیت‌های تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 داشتن منشی تلفنی است. پاناسونیک یک تصور غلط را در تلفن‌ها از بین برد و اینکه منشی تلفنی فقط برای گوشی‌های حرفه‌ای است. پاناسونیک در بیشتر گوشی‌های متوسط خود قابلیت ضبط منشی را به کار برده است. حافظه آن ۱۷ دقیقه بوده و نکته مهم‌تر اینکه روی پایه دستگاه، دکمه‌هایی برای مدیریت و کنترل آن‌ها وجود دارد. این ویژگی می‌تواند مناسب افراد به ویژگی دانشجویان یا شرکت‌هایی باشند که در هنگام بیرون بودن آن‌ها در منزل، تماس‌های دریافتی زیادی دارند و نمی‌خواهند که آن‌ها را از دست بدهند.

صفحه نمایشگر

صفحه نمایشگر معمولی در این مدل گوشی به کار رفته است. اندازه صفحه ۱٫۶ اینچ است. در واقع می‌توان گفت که نه خیلی کوچک است و نه خیلی بزرگ؛ اما به صورتی هم نیست که اطلاعات به خوبی نمایش داده نشود. اتفاقاً باید گفت که دو مزیت در صفحه نمایش تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 به کار رفته است. اول از همه دارای نور پس زمینه سفید است که مشاهده داده را در تاریکی راحت‌تر می‌کند. دوم اینکه تمامی اطلاعات با فونت بزرگ نشان داده می‌شود. از این رو کاربران مشکلی در خواندن و دیدن آن‌ها نداشته باشد.

باتری

پاناسونیک همیشه سعی می‌کند تا در هر گوشی نسبت به رده‌های مشابه از ویژگی متمایزتری استفاده کند. یکی از این ویژگی‌ها، باتری آن است. باتری این مدل گوشی Ni-MH AAA است که می‌تواند تا ۱۰ ساعت مکالمه و ۱۲۰ ساعت حالت آماده به کار از آن استفاده کرد. ۱۲۰ ساعت ظرفیت بسیار بالایی است و شما در هر هفته فقط به طور متوسط بین ۲ تا ۳ به شارژ کردن نیاز دارید.

دفترچه تلفن

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که نسبت به گوشی‌های متوسط پاناسونیک در این مدل مناسب به کار رفته است، دفترچه تلفن آن است. دفترچه تلفن این مدل گوشی ظرفیت ذخیره سازی ۱۰۰ شماره را دارد. ظرفیتی که در بیشتر تلفن‌های متوسط و رده پایین برابر با ۵۰ است؛ اما فقط این نیست. بلکه شما می‌توانید تا ۱۵۰ شماره را در فهرست سیاه قرار دهید. این ویژگی برای شرکت‌هایی مناسب است که مزاحمت‌های زیادی را در طول روز دریافت می‌کنند.

امکانات این گوشی در یک نگاه

تلفن پاناسونیک KX-TGD530

تلفن پاناسونیک KX-TGD530

اینکه در حالت کلی هر گوشی چه امکاناتی دارد، برای خریداران مهم است. امکانات تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 برابر است با:

 • دارای اندازه ۱۳۰×۱۲۰×۹۰ میلی‌متر
 • داران وزن ۶۰۰ گرم
 • دارای قابلیت پشتیبانی فقط از یک خط تلفن
 • دارای قابلیت ذخیره ۱۰۰ شماره
 • دارای نمایشگر ۱٫۶ اینچی با نور پس زمینه سفید و نمایش بزرگ داده‌ها روی آن ( مناسب برای دیدن تمامی کاربران مختلف)
 • دارای منشی تلفنی و قابلیت ضبط آن و همچنین حافظه منشی به مدت ۱۷ دقیقه ( روی پایه دکمه‌هایی برای کنترل منشی تلفنی وجود دارد.)
 • دارای اسپیکر پرقدرت برای صحبت بدون در دست گرفتن گوشی تلفن
 • دارای کالر آیدی
 • دارای برد ۱۵۰ متر ( این گوشی به خوبی می‌تواند در تمامی فضای بسته خانه، کارگاه‌ها و کارخانه‌ها بدون هیچ مشکلی استفاده شود.)
 • دارای قابلیت پشتیبانی از باتری NI-MH AAA با شارژدهی مکالمه ۱۰ ساعت و قابلیت حالت آماده به کار ۱۲۰ ساعت
 • دارای قابلیت ذخیره ۱۵۰ شماره در فهرست سیاه
 • دارای حالت سایلنت مود
 • دارای قابلیت اضافه کردن ۶ گوشی بی سیم به پایه
 • دارای قابلیت سازگاری با کلیدیاب شرکت پاناسونیک

قابلیت‌هایی که در این مدل وجود ندارد

تعدادی قابلیت در این مدل وجود ندارد. هرچند نبود این قابلیت‌ها باعث نشده که مزیت‌های اصلی این گوشی نادیده گرفته شود که باید گفت این خاصیت پاناسونیک است. امکاناتی که در تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 وجود ندارد، شامل:

 • نداشتن قابلیت اتصال به دیوار
 • نداشتن قابلیت ضبط مکالمه
 • نداشتن قابلیت دریافت و ارسال پیامک
 • نداشتن قابلیت مکالمه گوشی با پایه دستگاه
 • نداشتن قابلیت امکان برقراری تماس از طریق پایه

خرید تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530

برای خرید تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD530 فقط کافی است که با شرکت و نمایندگی فروش انواع تلفن بی سیم پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان باتجربه ما با داشتن به تمامی سؤالات شما در خصوص خرید این مدل گوشی و دیگر گوشی‌های رده متوسط به صورت کامل پاسخ می‌دهند. همچنین بر اساس نیاز شما بهترین مدل را پیشنهاد می‌کنند. در صورتی که قصد استفاده در مکان دفتر شرکت، کارگاه و حتی منزل دارید و به دنبال گوشی اقتصادی هستید، خرید این مدل توصیه می‌شود. حتی می‌تواند یک گوشی هدیه هم باشد.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>