تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110 یکی از تلفن‌های جدید و از سری محصولات متنوع شرکت پاناسونیک است. از سری تلفن‌های بی سیم کوچک که قابلیت استفاده برای افراد سالمند به ویژه دارای مشکل کم شنوایی را دارد. یکی از دستگاه تلفن‌هایی است که با سمعک سازگار بوده و می‌توان صدای آن را برای افزایش شنیدن تا حد ممکن افزایش داد. در واقع باید گفت که تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110 برخلاف ظاهر کوچک خود، امکاناتی دارد که استفاده از آن برای خانه‌ها و ادارات محبوب کرده است.

ویژگی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110

ابعاد گوشی

این تلفن بی سیم از دو بخش گوشی و پایه تشکیل شده است. اندازه ابعاد آن ۲۸*۵۴*۱۸۰ میلی‌متر است. با توجه به کوچک بودن تلفن، فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. یکی از مزیت‌های طراحی این گوشی، داشتن دو شیار در دو طرف است. به این صورت دیگر گوشی از دست شخص لیز نخواهد خورد.

صفحه کلید

از نظر صفحه کلید، طراحی بسیار حرفه‌ای دارد. دکمه‌های شماره‌گیر با اندازه مناسب و با آرگونمی زیبایی کنار هم قرار گرفته‌اند. همچنین شماره‌های آن به حدی بزرگ است که افرادی با بینایی کم به ویژه سالمندان در خواندن آن‌ها مشکلی نخواهند داشت. علاوه بر این کیفیت بالای ساخت شما باعث شده تا اعداد در مرور زمان پاک نشوند. نور پس زمینه کلیدها هم باعث روشنایی آن‌ها در شب می‌شود. از این رو دیگر مشکلی در دیدن شماره‌ها در تاریکی وجود نخواهد داشت.

البته مسئله دکمه‌ها به همین جا محدود نمی‌شود. تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110 دارای سه کلید شماره سریع است. به این صورت و به راحتی با فشردن هر کلید، با شماره مورد تماس برقرار کنید.

کلیدهای دیگر این گوشی شامل زیاد یا کم کردن میزان صدا کم است. با فشردن + و – به ترتیب صدا زیاد یا کم می‌شود. مهم‌ترین دکمه را می‌توان Amplify نامید. با فشردن این دکمه، میزان صدا به مقداری حدود دو برابر قبلی خواهد رسید. این ویژگی برای سالمندان با مشکل شنوایی بسیار مناسب خواهد بود.

صفحه نمایش

صفحه نمایش ۱٫۸ اینچی آن نسبت به بقیه مدل‌ها مشابه بزرگ بوده و باعث می‌شود تا اعداد به صورت خوانا نمایش داده شوند.

فرکانس ۱٫۹ گیگاهرتزی آنکه با سیستم DECT کار می‌کند، باعث می‌شود تا هیچ تداخل امواجی به ویژه مودم برای این دستگاه تلفن به وجود نیاید.

اسپیکر قرار گرفته در این تلفن دارای کیفیت بسیار عالی بوده که به راحتی می‌توان از روی میز با طرف مقابل صحبت کرد.

قابلیت مسدود کردن شماره

در تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110 از قابلیت مسدود کردن شماره استفاده می‌شود. به این صورت دیگر لازم نیست تا نگران شماره‌های مزاحم باشید. البته دیگر قابلیت این گوشی داشتن دکمه‌ای در بالای سمت راست آن است. با فشردن این دکمه، تلفن قفل می‌شود. به این صورت اگر دست شما به صورت اشتباهی با هر شماره‌ای برخورد کند، دیگر اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

یکی از ویژگی‌های عالی این گوشی، پشتیبانی از حالت Zero Emit است. با فعال کردن این حالت، دیگر هیچ‌گونه امواج شما را تهدید نخواهد کرد.

باتری

در این گوشی از دو باتری نیم قلمی استفاده می‌شود. مدت زمان شارژ کامل این دو باتری ۷ ساعت است. پس از شارژ کامل امکان مکالمه به مدت ۱۰ ساعت و حالت آماده به کار ۲۰۰ ساعت را خواهد داشت.

تلفن پاناسونیک مدل KX-TGE110 دارای موقعیت یاب است. در صورت گم کردن گوشی، با فشردن دکمه روی پایه به راحتی می‌توانید آن را پیدا کنید.

امکانات تلفن پاناسونیک مدل KX-TGE110

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110

مهم‌ترین امکاناتی که در این گوشی قرار گرفته و آن را متمایز کرده است، سازگاری با سمعک و افزایش میزان حجم صدا برای افراد با شنوایی کم. همچنین بزرگ بودن اعداد که خوانا بودن آن‌ها را برای سالمندان بسیار راحت ترکرده است.

امکاناتی که در تلفن پاناسونیک مدل KX-TGE110 وجود دارد، شامل:

 • دارای یک خط تلفن
 • دارای دفترچه تلفن
 • دارای نمایشگر با نور پس زمینه و شماره‌های بزرگ
 • دارای اسپیکر با کیفیت بالا
 • دارای کلیدهای شماره‌گیر بزرگ با نور پس زمینه
 • دارای کالر آیدی
 • دارای سه کلید برای دسترسی سریع به شماره
 • استفاده از دو باتری نیم قلمی با شارژ ۷ ساعت و مکالمه ۱۰ ساعت و حالت آماده به کار ۲۰۰ ساعت
 • سازگار با سمعک
 • دارای دکمه Amplify برای افزایش میزان صدا

امکاناتی که در این گوشی وجود ندارد

به هرحال در این گوشی هم مانند بقیه امکاناتی وجود ندارد. البته بیشتر نداشتن امکانات در گوشی‌های پاناسونیک مشترک است، مگر اینکه مورد خاصی وجود داشته باشد. نبود این ویژگی‌ها هم هیچ اختلالی در مکالمه و استفاده از تلفن به وجود نیاورده است.

امکاناتی که در تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGE110 وجود ندارد، شامل:

 • نداشتن قابلیت ضبط مکالمه
 • نداشتن منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت ضبط منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت کنفرانس
 • نداشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک

تعمیر تلفن پاناسونیک مدل KX-TGE110

این گوشی به دلیل امکاناتی مانند سازگاری با سمعک بسیار خاص است. برای همین باید در نگهداری آن باید بسیار دقت کرد؛ به ویژه اینکه اگر قرار باشد تا فردی با مشکل شنوایی از آن استفاده کند. به هرحال، خرابی تلفن مسئله حادی نیست. به هر دلیل ممکن است که این اتفاق بیفتد. مهم این است که دستگاه به درستی و زیر نظر کارشناس با تجربه تعمیر شود.

کارشناس نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دارای کادری مجرب بوده که به تمامی ویژگی و امکانات تلفن پاناسونیک مدل KX-TGE110 آشنا هستند. تمامی کارشناسان برای عیب‌یابی و تعمیر از به‌روزترین تکنولوژی استفاده می‌کنند. علاوه بر این در تعمیرات به ویژه جایگزینی قطعات از نمونه اورجینال خود گوشی استفاده شود. در صورتی که گوشی تلفن شما دچار آسیب شد، فقط کافی است که با نمایندگی تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما، پیغام خود را بگذارید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>