تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

 

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220 یکی از نمونه تلفن‌های پاناسونیک است که باید گفت این برند توانسته با ساخت آن گام مهمی در تکمیل محصولات خانگی بردارد. تلفن با ظاهر بسیار زیبا و مدرن و همچنین دارا بودن امکانات و ویژگی‌های بالا، این مدل را به رقیب جدی برای دیگر بقیه مدل‌ها تبدیل کرده است. در حقیقت باید گفت که این دستگاه برخلاف ظاهر کوچک خود توانسته توجه خریداران زیادی را به سمت خود جلب کند. منشی تلفن، اشتراک گذاری تلفن و امکان کاهش دهنده نویز صدا از نمونه موارد فنی است که تا قبل از این فقط در مدل‌های حرفه‌ای دیده بودیم.

ویژگی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

ابعاد و اندازه

این تلفن همانند بقیه مدل‌ها دارای اندازه بسیار استاندارد چه در خود گوشی و در چه پایه آن است. وزن سبک و کوچک بودن تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220 باعث شده تا علاوه بر اینکه کاربر احساس سنگینی در حمل آن نکند، فضای کمتری را هم اشغال کند

مهم‌ترین نکته دیگر در جنس این مدل است. پاناسونیک در تمامی مدل‌های خود تلاش کرده تا از بهترین مواد باکیفیت بسیار بالایی استفاده کند. عمر طولانی گوشی‌های پاناسونیک مدیون همین متریالی است که در ساختار آن‌ها به کار رفته است. مسئله دیگر طراحی ارگونومیکی است که در این مدل استفاده شده است. تمامی دکمه‌ها با ساختار بسیار حرفه‌ای و مهندسی شده در کنار هم قرارگرفته‌اند. ازاین‌رو کاربران نه تنها هیچ مشکلی در شماره‌گیری نخواهند داشت، بلکه از چیدمان آن‌ها به وجد خواهند آمد.

دفترچه تلفن

یکی از ویژگی‌هایی که بیشتر کاربران حرفه‌ای به دنبال آن هستند، ظرفیت دفترچه تلفن است. در این مدل می‌توان تا ۲۰۰ شماره مختلف را ذخیره کرد. این ظرفیت بسیار بالایی برای تلفن بی سیم به حساب می‌آید. در حقیقت این ویژگی مناسب افرادی مانند کارشناسان فروش بوده که مخاطبان زیادی شده و باید در روز با دیگر کاربران ثابتی تماس بگیرند. ازاین‌رو خیالشان راحت است که محدودیتی در این زمینه ندارند.

منشی تلفنی

داشتن منشی تلفنی در یک تلفن بی سیم قابلیت چشمگیری است. ویژگی که باید گفت در تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220 به صورت کاملاً حرفه‌ای قرار دارد. منشی تلفنی حرفه‌ای همراه با داشتن دکمه‌های کاربردی روی دستگاه به کاربران کمک می‌کند تا هیچ‌گونه تماسی را از دست ندهند. این ویژگی مناسب افرادی است که بیشتر زمان‌های روز بیرون بوده اما نمی‌خواهند که تماس بی پاسخی داشته باشند. همچنین برای شرکت‌هایی که کارمندان در جلسه هستند؛ اما نمی‌خواهند تا تلفنی را در زمان نبودشان از دست بدهند، مزیت فوق‌العاده‌ای به حساب خواهد آمد.

حالت ECO

یکی از ویژگی‌های تلفن‌های جدید داشتن قابلیت کاهش مصرف انرژی باتری است. حالت ECO در تلفن‌ها باعث می‌شود تا علاوه بر اینکه در مصرف باتری دستگاه صرفه‌جویی شود، فرکانس مزاحم اطراف هم به حداقل‌ترین حالت ممکن برسد. ازاین‌رو هم تلفنی با طول عمر بیشتر و هم مکالمه شفافی خواهید داشت. البته فرکانس این مدل ۱٫۹ گیگاهرتز است. این مقدار فرکانس باعث می‌شود تا دستگاه با دیگر ابزارها و دستگاه‌ها از جمله مودم نویز نداشته باشد.

امکانات تلفن مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

 • دارای قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن
 • دارای دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره سازی ۲۰۰ شماره مختلف
 • دارای صفحه نمایشگر ۱٫۸ اینچی
 • دارای قابلیت منشی تلفنی
 • دارای قابلیت کنفرانس (این ویژگی به شما کمک می‌کند تا بتوانید تلفن خود را با یک فرد دیگر به اشتراک بگذارید.)
 • دارای قابلیت اسپیکر (کیفیت اسپیکر این مدل بسیار حرفه‌ای بوده و ازاین‌رو شما می‌توانید همانطور که کار خود را انجام می‌دهید، با قرار دادن دستگاه روی میز هم صحبت خود را ادامه دهید.)
 • دارای کالر آیدی
 • دارای قابلیت دسترسی سریع به شماره
 • دارای قابلیت پشتیبانی از فرکانس ۱٫۹ گیگاهرتز
 • دارای قابلیت پشتیبانی از برد داخلی ۵۰ متر و برد خارجی ۳۰۰ متر
 • دارای باتری با قابلیت مکالمه ۱۴ ساعت (این یکی از بیشترین زمان‌های مکالمه است. جالب است که بیشتر تلفن‌هایی که از این مدل حرفه‌ای‌تر هستند، قابلیت مکالمه حداکثری ۱۳ ساعت دارند.)
 • دارای قابلیت مسدود کردن شماره‌های مزاحم (مناسب افراد و شرکت‌هایی که مزاحم‌های زیادی را در طول روز دارند.)
 • دارای قابلیت پشتیبانی از حالت DND
 • دارای قابلیت پشتیبانی از حالت ECO
 • دارای قابلیت افزایش گوشی بی سیم تا ۶ عدد

امکاناتی که در این مدل وجود ندارد

 

 • نداشتن قابلیت اتصال به دیوار
 • نداشتن قابلیت ضبط مکالمه
 • نداشتن قابلیت ضبط منشی
 • نداشتن قابلیت انتقال تماس
 • نداشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک
 • نداشتن قابلیت مکالمه گوشی با پایه دستگاه
 • نداشتن قابلیت امکان برقراری تماس از طریق پایه

باید گفت که پاناسونیک همیشه در ساختار تلفن‌های خود به صورتی عمل می‌کند که نبود یک ویژگی باعث مشکلاتی در آن نشود. به عبارتی دیگر، بقیه امکانات را با بالاترین کیفیت ممکن در آن استفاده می‌کند. بدنه محکم در کنار امکانات اولیه مانند به اشتراک گذاری تلفن از جمله مزیت‌هایی است که هر کسی را ترغیب به خرید تلفن  پاناسونیک مدل KX-TGH220 می‌کند.

خرید تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220

برای خرید تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGH220 فقط کافی است که با نمایندگی تلفن پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما به تمامی سؤالات شما در خصوص این مدل پاسخ می‌دهند. همچنین در صورتی که نیاز باشد، بر اساس کاربرد شما مدل‌های مشابه ای را هم معرفی خواهند کرد.

استفاده از این مدل مناسب مکان‌های مسکونی، اداری، شرکتی و حتی کارگاهی است. همچنین می‌توان آن را یک کادوی لوکس به شخصی دیگر هدیه داد. اگر دفتر شما دارای ظاهر بسیار امروزی است، اگر به دنبال متمایز کردن سیستم تلفن خود با دیگران هستید، اگر به دنبال تلفن بی سیم با کارکردهای حرفه‌ای اولیه هستید، اگر زیاد در منزل نبوده و نمی‌خواهید که تلفن‌های خود را از دست بدهید و همچنین اگر استفاده شما از تلفن زیاد بوده و ازاین‌رو عمر باتری برای شما اهمیت دارد، خرید تلفن پاناسونیک مدل KX-TGH220 توصیه می‌شود. برای خرید فقط یک تماس با مرکز فروش پاناسونیک فاصله دارید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>