تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X همان تلفن ساده است که از قدیم تا الآن و آینده روی میز تلفن خانه و پیشخوان مغازه‌ها و دفترهای ساده‌ایم. تلفنی که با ساده‌ترین امکانات توانسته هنوز طرفداران خاص خود را داشته باشد. برای آن‌هایی که فقط از تلفن کیفیت صدا، جنس عالی و راحت گیری شماره را می‌خواهند. البته با چندین امکانات اضافه مانند شماره‌گیری مجدد ۵ شماره آخر و چند مورد دیگر. تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X نه تنها می‌تواند یک دستگاه فوق‌العاده برای استفاده در طولانی‌مدت باشد، بلکه حتی می‌توان آن را به عنوان یک کادو عالی هم در نظر گرفت.

در ادامه قصد داریم تا به شما ویژگی‌های فنی و ظاهری تلفن پاناسونیک مدل KX-TT7705X را بیان کنیم. ویژگی‌هایی که دانستن آن‌ها، شما را ترغیب به خرید می‌کند.

ویژگی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

ظاهر و اندازه

ظاهر و اندازه تلفن اولین چیزی است که هر خریدار در مرحله اول به آن دقت می‌کند. اندازه ابعاد این تلفن برابر با ۷۷×۱۳۰×۲۰۲ میل متر و وزن آن ۴۸۸ گرم است. باید گفت که تلفن‌های سیم‌دار کمی نسبت به بی سیم سنگین‌تر هستند؛ اما به آن صورتی که شما دست شما در هنگام حمل خسته کند. مهم‌ترین مسئله در حمل تلفن بی سیم سبک بودن گوشی و اندازه طول آن است که باید گفت در این مدل هر دو در حالت مثبت قضیه قرار دارند. هرچند که خود تلفن هم وزن سبکی داشته و هیچ‌گونه لک و آسیبی در اثر استفاده مداوم و تماس با انگشتان نمی‌بیند. همچنین بدنه آن جنس محکمی داشته و در برابر ضربه‌های احتمالی مقاومت بالایی دارد. این تلفن قابلیت اتصال به دیوار هم دارد و برای کارگاه‌ها یا مکان‌هایی که میز بسیار شلوغی دارند، می‌تواند بسیار مناسب باشد.

مسئله دیگر ساختار تلفن است. تمامی دکمه‌ها با اندازه بزرگ و بافاصله مناسبی کنار هم قرار گرفته‌اند. این ویژگی باعث می‌شود تا شماره‌گیری تلفن راحت‌تر باشد و از این رو احتمال گرفتن یک عدد اشتباه بسیار کم خواهد شد.

صفحه نمایش

صفحه نمایش این تلفن نسبت به بقیه شاید اندازه بزرگ نداشته باشد؛ اما پاناسونیک سعی کرده تا با حالت کشیده در ساختار آن، مزیتی برای این مدل در نظر بگیرید. این صفحه می‌تواند ۲ خط را تا ۱۶ رقم نمایش دهد. چیزی که در بررسی اولیه واقعاً خود را نشان نمی‌دهد. همچنین ۴ کنتراست بالا هم دارد.

حافظه کالری آیدی

حافظه کالری آیدی ویژگی است که این روزها در بیشتر تلفن‌ها به صورت خودکار وجود دارد. البته هنوز بعضی مدل‌های قدیمی نداشته و باید برای آن دستگاه جداگانه‌ای خریداری کنید. حافظه کالرآیدی تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X قابلیت این را دارد تا ۳۰ شماره را ذخیره کرده و نشان دهد. همچنین شما می‌توانید تا ۵ شماره آخر را با ویژگی ردیال، شماره‌گیری مجدد کنید.

بلندگوی دیجیتال

این مدل تلفن دارای بلندگوی دیجیتال است که به می‌توان میزان صدای آن را در ۴ سطح تنظیم کرد. در واقع باید گفت که پاناسونیک سعی کرده تا حداقل ویژگی‌ها را در تمامی تلفن‌های خود با بهترین کیفیت قرار دهد. البته باید گفت که میزان بلندگوی گوشی قابل تنظیم نبوده و از این رو اگر محیط استفاده شما شلوغ باشد، امکان شنیدن صدای واضح بسیار کم خواهد بود.

امکانات تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

امکانات تلفن شاید در نگاه اول خیلی زیاد نباشد؛ اما تا به حال نشده که در برطرف کردن نیاز کاربران محدودیتی داشته باشد. این یک تلفن ساده و تقریباً رده متوسط بوده که بیشتر برای همان تماس گرفتن مناسب است. قابلیت‌های اضافه گوشی‌های پیشرفته را ندارد. اگر خیلی به دنبال کارایی خاصی نیستید، خرید این مدل به شما توصیه می‌شود.

امکانات مدل KX-TT7705X

 • دارای ابعاد پایه ۷۷×۱۳۰×۲۰۲ میلی‌متر
 • دارای وزن ۴۸۸ گرم
 • دارای قابلیت اتصال به دیوار
 • قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن
 • دارای صفحه نمایشگر با قابلیت نمایش ۲ خط تا ۱۶ رقم
 • دارای بلندگوی دیجیتال با قابلیت تنظیم صدا تا ۴ سطح
 • دارای قابلیت کالرآیدی (کالرآیدی این تلفن قادر است تا ۳۰ شماره را نمایش دهد و می‌توان ۵ شماره آخر با را با ویژگی ردیال شماره‌گیری مجدد کرد.)

امکاناتی که در این مدل وجود ندارد

باید گفت که بعضی امکانات بسیار ساده در این مدل وجود ندارد. امکاناتی که شاید در نگاه او شما را به تعجب بیندازد؛ اما باید گفت که پاناسونیک همیشه تلاش کرده تا بهترین امکانات را در تلفن خود استفاده کند. پس نبودن یک ویژگی خاص را نمی‌توان عیب خاصی در یک تلفن به حساب آورد.

 • نداشتن دفترچه تلفن این شاید در نگاه اول واقعیت یک عیب بسیار بزرگ به حساب بیاید؛ اما باید گفت که اینطور نیست. پاناسونیک با طراحی و ساخت تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X به دنبال این بوده تا نشان دهد که این مدل فقط برای تماس مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای همین روی بهبود دیگر ویژگی‌ها از جمله جنس و قابلیت استفاده آسان تمرکز کرده است.
 • نداشتن منشی تلفنی و قابلیت ضبط منشی
 • نداشتن قابلیت کنفرانس
 • نداشتن قابلیت انتقال تماس
 • نداشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک
 • نداشتن قابلیت دسترسی سریع به شماره

خرید تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X

برای خرید تلفن پاناسونیک مدل KX-TT7705X فقط کافی است که با نمایندگی فروش تلفن پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان ما به تمامی سؤالات شما در خصوص ویژگی‌های این مدل پاسخ کامل می‌دهند. خرید این مدل می‌تواند برای آن‌هایی مناسب باشد که قصد استفاده از تلفن به ساده‌ترین حالت ممکن را دارند. کارگاه‌ها، منزل‌ها و دفترهای بازار از جمله مهم‌ترین مکان‌هایی هستند که خرید این مدل توصیه می‌شود. یک تلفن بسیار ساده اما کاربردی با ظاهری فوق حرفه‌ای است. از همان نگاه اول می‌توان این مسئله را از روی چگونگی ترکیب قرارگیری شماره‌های آن متوجه شد.

برای تعمیر تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TT7705X هم فقط کافی است که با نمایندگی تعمیرات پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان باتجربه با داشتن به‌روزترین تکنولوژی در تعمیرات و قطعات اورجینال اقدام به عیب‌یابی و جایگزینی می‌کنند.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>