تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX از آن دسته تلفن‌هایی است که برای کاربری‌های خاص یعنی واحدهای تجاری و اداری طراحی و ساخته شده است. در حقیقت تمامی ویژگی‌های فنی و ظاهری به کار رفته در این مدل متناسب با نیازهای چنین واحدهایی است. صفحه نمایش سه خطی، قابلیت دسترسی سریع به ده شماره و تغییر زاویه دید صفحه برای نمایش بهتر از جمله امکاناتی است که در این مدل قرار داده شده است. اگر برای دفتر شرکت یا اداره خود به دنبال دستگاه تلفن محکم و همچنین حرفه‌ای هستید، خرید تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX توصیه می‌شود.

ویژگی‌های تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

ظاهر و اندازه

اندازه این تلفن برابر با ۹۳×۱۷۲×۲۲۰ میلی‌متر و وزن ۵۵۰ گرمی دارد. با اینکه تلفن باسیم است؛ اما این مدل فضای کمی اشغال کرده و از این رو به راحتی می توان آن را در میزهایی با فضای محدود قرار داد. همچنین وزن ۵۵۰ گرمی آن زیاد نبوده و کاربران در صورت برداشتن و حمل آن احساس خستگی نمی‌کنند. علاوه بر این صدای اسپیکر بسیار بلندی داشته و از این رو شما می‌توانید از طریق آن و بدون برداشتن گوشی مکالمه خود را ادامه دهید. نکته دیگر تغییر زاویه تلفن است. این مسئله به شما کمک می‌کند تا گوشی را بتوانید بر اساس زاویه نشستن خود تنظیم کرده تا دید بهتری روی صفحه داشته باشید. همچنین سیم بلندی هم دارد که می‌توانید امکان مکالمه را برای مواقعی که فاصله صندلی با میز زیاد است، مزیت عالی به حساب خواهد آمد.

مسئله بعدی مربوط به ظاهر تلفن است. در طراحی این تلفن سعی شده تا از رنگ مشکی بسیار شیکی استفاده شود. همچنین جنس بدنه به صورتی است که اثر انگشت را به خود نشان نمی‌دهد. دکمه‌های بزرگ روی این تلفن با فاصله مناسب از کنار هم قرار گرفته‌اند. این فاصله امکان شماره‌گیری اشتباه کاربران به ویژه کهنسالان را کاهش می‌دهد.

قابلیت دسترسی سریع به شماره

یکی از قابلیت‌های منحصر به فرد تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX داشتن امکان تماس سریع است. شما می‌توانید تا ده شماره را در حالت Speed Dial قرار دهید. از این رو فقط با فشار دادن یک دکمه ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد. این قابلیت برای مراکز و دفترهایی که با مشتریان مخصوص و تعداد تماس بالا بسیار کاربردی خواهد بود. همچنین می‌توانید تا ۲۰ شماره را در بخش شماره‌گیری سریع اما این بار فشار دو دکمه تعریف کنید.

دفترچه تلفن

دفترچه تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX دارای قابلیت ذخیره ۹۹ شماره است. این قابلیت مناسب برای واحدهای اداری و تجاری است. در واقع به دلیل داشتن امکان دسترسی سریع به شماره که در این مدل تعریف شده است، بقیه را هم می توان برای ذخیره دیگر شماره‌های دستگاه به کار برد.

صفحه نمایش

یکی از ویژگی‌هایی که در این تلفن به کار رفته و واقعاً می توان آن را منحصر به فرد به حساب آورد، صفحه نمایش است. صفحه نمایش تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX می‌تواند تا سه خط اطلاعات را نشان دهد. این مزیتی است که در کمتر تلفنی وجود دارد. علاوه بر این قابلیت نمایشگر زنگ خوردن گوشی با چراغ چشمک زن است. این ویژگی مناسب زمانی است که شما در جلسه‌ای بوده و نمی‌خواهید صدای زنگ باعث برهم خوردن نظم شود. همچنین در کنار آن قابلیت قطع صدای میکروفن یا همان Mute را دارد.

امکانات تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

 • دارای ابعاد ۹۳×۱۷۲×۲۰۰ میلی‌متر
 • دارای وزن ۵۵۰ گرم
 • دارای قابلیت اتصال به دیوار
 • دارای قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن
 • دارای دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره ۹۹ شماره
 • دارای صفحه نمایشگر با قابلیت نمایش اطلاعات در سه خط
 • دارای اسپیکر با کیفیت بسیار بالا
 • دارای کالر آیدی
 • دارای قابلیت دسترسی سریع به ۱۰ شماره با فشردن یک دکمه و قابلیت دسترسی سریع به ۲۰ شماره با فشردن دو دکمه
 • دارای باتری ۳×AAA
 • دارای قابلیت سه مرحله تنظیم صدای زنگ
 • دارای قابلیت جلوگیری از شماره‌گیری اعداد خاص
 • دارای سیم تلفن بسیار بلند
 • دارای قابلیت تنظیم تلفن برای دید بهتر به صفحه نمایش

امکاناتی که در این مدل وجود ندارد

 • نداشتن قابلیت منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت ضبط منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت کنفرانس
 • نداشتن قابلیت انتقال تماس
 • نداشتن قابلیت نور پس زمینه صفحه کلید
 • نداشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک

نبود بعضی قابلیت‌ها در نگاه اول شاید کمی تعجب‌برانگیز باشد. برای تلفن‌هایی با قابلیت تجاری واداری حداقل داشتن منشی تلفن یا کنفرانس نیاز است. هرچند این را می توان عیبی به حساب آورد؛ اما باید گفت که پاناسونیک در ساخت تمامی تلفن‌های خود به صورتی عمل کرده تا نبود یک قابلیت باعث کاهش کیفیت دستگاه تلفن نشود.

خرید تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

برای خرید تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX فقط کافی است تا با نمایندگی فروش تلفن پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما به تمامی سؤالات شما در خصوص خرید این مدل به صورت کامل پاسخ می‌دهند. این یک دستگاه تلفن تجاری به حساب می‌آید. در واقع قابلیت به کار رفته در این دستگاه و همچنین ظاهری که دارد، نشان دهنده کاربرد آن در واحدهای اداری، شرکتی و فروشگاهی است. در صورتی که نیاز است تا در طول روز به واحدهای زیادی تلفن کنید، این مدل می‌تواند مناسب شما باشد. همچنین قابلیت‌های اضافه مانند تغییر زاویه یا میوت آن و غیره هم از دیگر مواردی است که در یک دستگاه تجاری قابل استفاده است.

تعمیر تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

برای تعمیر تلفن پاناسونیک  KX-TS880MX فقط کافی است که آن را به واحد تعمیرات تلفن پاناسونیک تحویل دهید. کارشناسان خبره تعمیرات با استفاده از به روزترین تجهیزات و قطعات اورجینال اقدام به عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه می‌کنند. به هر حال هرچه قدر یک دستگاه حرفه‌ای باشد، به دلیل استفاده زیاد احتمال خرابی و آسیب وجود دارد. البته باید گفت که محصولات پاناسونیک همیشه جزو پرقدرت ترین ها بوده؛ اما در شرایط حتی ضربه‌ها یا افتادن از یک ارتفاع بلند می‌تواند باعث شکستگی شود. از این رو بهتر است که برای تعمیر آن را به یک واحد تخصصی بسپارید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>