خدمات سانترال

خدمات سانترال

خدمات سانترال

خدمات سانترال

خدمات سانترال

عرضه خدمات سانترال توسط تیم باتجربه و آموزش دیده شرکت با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌ها با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن برای برقراری ارتباط داخلی در مجموعه شما انجام داده می‌شود. در تمامی این خدمات، تیم کارآزموده بر اساس نیاز شما و تعداد خطوط و کابل مورد نیاز، در ابتدا بهترین نقشه برای کابل کشی و وصل تلفن‌های سانترال را کشیده و سپس فعالیت خود را تا آخرین مرحله پیش می‌برد.

خدمات سانترال از خدمات مهمی است که به منظور برقراری ارتباط داخلی تلفنی بین کاربران مختلف یک مجموعه انجام داده می‌شود. این ارتباط می‌تواند بین کاربران در یک مجموعه کوچک دو یا سه نفره و حتی در یک کارخانه بزرگ چند هزار متری انجام داده می‌شود. تیم سانترال شرکت، کاملاً به تمامی ساختارهای وصل آشنا بوده و می‌توانند بهترین نوع خدمات سانترال را برای شرکت شما عرضه کنند.

برای دریافت هرگونه خدمات سانترال چه درزمینهٔ نصب و اندازه، تعمیر و مشاوره در خصوص انتخاب بهترین سیستم، فقط کافی است تا با شرکت تماس بگیرید. در هنگام تماس، کارشناس بر اساس نیاز شما و دریافت مشخصات اولیه از شرکت، بهترین سیستم نصب را انتخاب کرده و پس از مراجعه، اقدام به نصب می‌کند.

خدمات سانترال در شرکت

خدمات سانترال

خدمات سانترال

کارشناسان شرکت سه خدمات کلی زیر را در خصوص خدمات سانترال عرضه می‌کنند:

  • اولین خدمات، مربوط به نصب و راه‌اندازی سیستم سانترال شرکت است. در ابتدا به بررسی کاربران و محیط شرکت یا کارخانه می‌پردازد. پس از تعیین موارد نیاز، فعالیت نصب شروع خواهد شد. زمان انجام این فعالیت به متراژ کلی ساختمان و تعداد کاربران بستگی دارد. این زمان حداقل چند ساعت و می‌تواند حداکثر بین یک هفته تا ده روز باشد.
  • گوشی‌های سانترال یا کابل‌ها و سیستم‌های اتصال بنا بر شرایط مختلفی دچار آسیب می‌شوند و نیاز به تعمیر دارند. کارشناس ما با استفاده از آخرین تجهیزات به بررسی مشکل و برطرف کردن عیب‌های گوشی‌های سانترال می‌پردازد.
  • پشتیبانی و اضافه و کم کردن خطوط سومین و باید گفت یکی از مهم‌ترین خدمات سانترال است. شرکت به دلیل جابجایی یا کم و زیاد شدن کارمندان گاهی نیاز به تغییر سانترال دارد. چنین پشتیبانی بیشتر از نصب و تعمیر مورد نیاز است. به هر حال به روزرسانی سیستم و تغییر ساختار بسته به تغییر شرایط بیش از هر چیز دیگری باید مورد توجه قرار بگیرد.

تعمیر سانترال

خدمات سانترال

خدمات سانترال

تعمیر گوشی‌های سانترال یکی از مهم‌ترین خدمات سانترال است که در شرکت به دست کارشناسان باتجربه و با استفاده از آخرین تجهیزات انجام داده می‌شود. گوشی‌های سانترال، همان‌طور که در بالا هم گفته شد، به دلایل مختلفی ممکن است که دچار آسیب چه در ساختار تلفن و سیستم کابل کشی آن شوند. این دو مسئله، دو دلیل اصلی خراب شدن و از کارافتادگی گوشی‌های سانترال هستند. به هرحال، خرابی جزو دستگاه‌های الکترونیکی است و هیچ راه گریزی برای آن‌ها وجود ندارد. مهم‌تر از خرابی، تعمیر تخصصی آن‌ها است که در نمایندگی پاناسونیک، تمامی خدمات مربوط به تعمیر گوشی‌های سانترال با کارشناس باتجربه انجام خواهد شد.

فروش در نمایندگی سانترال

یکی از مهم‌ترین و اولین خدمات سانترال در نمایندگی فروش انواع محصولات و لوازم جانبی اصلی است. تمامی محصولات به دست کارشناس فروش باتجربه و آشنا به ساختار سانترال به فروش می‌رسد. البته محصولات سانترال گسترده نیست و دارای تعداد محدودی است. در واقع کارشناس فروش بیشتر به فروش سیستم سانترال می‌پردازد.

در ابتدا کارشناس فروش از شما اطلاعاتی در خصوص علت نیاز به سانترال، تعداد کاربران مورد استفاده و همچنین اندازه سازمان اقدام به مشاوره در خصوص خرید سانترال می‌کند. بارها شده است که در هنگام مشاوره، بسیاری از نظرات و ایده‌هایی که مشتری در خصوص نصب و انتخاب مدل داشته، به کلی از اول تغییر پیدا کرده است. به هرحال، بسیاری از مشتریان نظرات کارشناسی در خصوص سانترال ندارد؛ البته جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد، برای اینکه کارشناس ما در هرلحظه و در کنار فروش، آماده پاسخگویی و مشاوره در خصوص خدمات سانترال هستند.

نصب و راه اندازه سانترال

حتی اگر خودتان اقدام به خرید گوشی‌های سانترال از طریق اینترنت کنید؛ اما نصب آن‌ها را هیچ‌گاه خودتان نمی‌توانید انجام دهید. در واقع نصب گوشی‌های سانترال نیاز به رعایت اصول فنی دارد که حتماً باید به دست کارشناس آشنا به ساختار سانترال انجام داده شود.

در نصب و راه‌اندازی سانترال، کارشناسی در ابتدا به بررسی موقعیت شرکت می‌پردازد و سپس بر اساس اطلاعات به دست آمده، بهترین سیستم را برای نصب سانترال انتخاب می‌کند. هر سیستمی که برای نصب سانترال انتخاب می‌شود، فقط برای شرایط خاص خود شرکت در نظر گرفته می‌شود. برای همین است که در بازدید کارشناس از شرکت تأکید می‌شود.

هزینه و زمان خدمات سانترال

مهم‌ترین سؤال در خصوص هزینه مربوط به خدمات مختلف سانترال است. هزینه خدمات سانترال به چند بخش تقسیم می‌شود: اولین هزینه مربوط به خرید خود دستگاه است که شما خودتان هم می‌توانید نمونه‌های آن را در بازار پیدا کنید. هزینه دوم مربوط به نصب سانترال است. هزینه نصب به عواملی از جمله تعداد کاربران، متراژ کابل، مقدار زمان مورد نیاز و وسعت شرکت بستگی دارد. تعیین هزینه دقیق فقط به دست کارشناس با تجربه انجام می‌شود و آن هم باید حتماً از قبل به بررسی فیزیکی محل بپردازد.

هزینه تعمیرات بستگی به نوع مشکل دارد. در صورتی که مشکل خیلی حاد نباشد و با یک به روزرسانی برطرف شود، نیازی به پرداخت هزینه بالایی نیست. در صورتی که دستگاه دارای مشکل پیچیده‌ای باشد و باید چند روز برای برطرف کردن آن زمان اختصاص داد، هزینه تعمیرات آن به تناسب تغییر و بیشتر خواهد شد. به هرحال، برای تعیین دقیق هزینه خدمات سانترال باید اول از همه کارشناس به بررسی دقیق مسئله بپردازد.

سفارش خدمات سانترال

تمامی خدمات سانترال در شرکت به دست کارشناسان باتجربه و آشنا به انواع ساختار تلفن‌های سانترال با پیشرفته تجهیزات و تکنولوژی انجام می‌شود. تمامی مراحل از ابتدا نصب تا تعمیر و پشتیبانی و به روزرسانی سیستم‌های سانترال زیر نظر خود شرکت و به دست کارشناسان خبره انجام خواهد شد. برای هرگونه سفارش در نصب و راه‌اندازی، خرید و تعمیر سانترال فقط کافی است تا با شرکت تماس بگیرید.

متاتگ توضیحات:

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>