دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501

دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501

دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501
دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501

دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501

ارسال سریع فقط در کمتر از ۱۵ ثانیه یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501 است. دستگاهی به دلیل داشتن قابلیت‌های بالا و بدنه باکیفیت توانسته توجه بسیاری را به سمت خود جلب کند. کاربرد بیشتر این دستگاه برای ادارات یا شرکت‌هایی است که باید در هر لحظه و در سریع‌ترین زمان ممکن است، سند یا کاغذی را به واحد دیگری فکس کنند. به غیر کیفیت بالای خود دستگاه، کیفیت چاپ بالا از دیگر مزیت‌های این مدل فکس حرارتی است.

هر دستگاهی را باید بر اساس ویژگی‌های آن خریداری کرد. به هر شما اول از همه باید مشخص کنید که آیا این مدل فکس می‌تواند نیاز شما را برطرف کند یا خیر، بعد اقدام به خرید کنید. البته باید گفت که پاناسونیک برای همه نیازها مدل‌های مختلفی را طراحی کرده است. برای همین است که به عنوان اولین‌ها همیشه انتخاب می‌شود.

ویژگی‌های دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501

دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501
دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501

تکنولوژی به روز

دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501 دارای تکنولوژی به روزی در ارسال فکس است. در حقیقت باید گفت که دستگاه‌های امروزی از تکنولوژی حرارتی برای ارسال انواع فکس استفاده می‌کنند. این نوع نسبت به کاربنی که در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفت، مزیت‌های زیادی دارد. مهم‌ترین آن می‌تواند سرعت ارسال و کیفیت بالا در چاپ باشد.

حافظه ۲۸ برگ

در ادارات و شرکت‌ها احتمال از دست دادن فکس به دلیل نبودن کاغذ در سینی وجود دارد. به هر حال شلوغی اداره یا شرکت و تعداد زیاد ارسال باعث می‌شود تا گاهی کارمند در پر کردن سینی از کاغذ دچار فراموشی شود. برای همین دستگاه‌های تولید شده جدید دارای فناوری به نام حافظه ذخیره هستند. این فناوری باعث می‌شود تا تعدادی فکس در حافظه ذخیره شده و به محض قرار دادن فکس، شروع به چاپ آن کند. دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501 دارای حافظه ذخیره ۲۸ فکس یا بهتر بگوییم برگ است. حداکثر ۲۸ فکس اگر از دستتان به اصطلاح در رفت، جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

همراه با تلفن

به هر حال همه دستگاه‌های فکس امروزی دارای گوشی تلفن هستند که شما می‌توانید حتی با آن‌ها به جای تلفنی اصلی، ارتباط برقرار کنید. البته که کاربرد اصلی گوشی برای برداشتن تلفن و برقراری اتصال است. کیفیت بالایی که در گوشی دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501 به کار رفته است، باعث شده تا صدا به خوبی منتقل شود.

انتقال بالا در سرعت

سرعت مودم این دستگاه ۹٫۶ کیلوبیت بر ثانیه است. این سرعت نسبتاً مناسبی به حساب می‌آید. نکته مهم اینکه این دستگاه جزو فکس‌های با سرعت تقسیم می‌شوند. تقریباً هر برگ را می‌تواند در ۱۲ ثانیه انتقال دهد. این یک ویژگی عالی برای ادارات و شرکت‌هایی است که باید در هر دقیقه چندین فکس مهم را در سریع‌ترین زمان ارسال کنند؛ متوسط ۵ برگ در هر دقیقه.

پیدا شدن قطعات

این دستگاه و از همه مهم‌تر قطعات آن به راحتی در بازار پیدا می‌شود. به هر حال دستگاه فکس، یک نمونه مصرفی است. قطعات داخلی آن به دلیل استفاده زیاد دچار استهلاک شده و باید تعمیر و حتی تعویض شوند. در صورتی که به قطعه جدیدی نیاز داشتید، به راحتی قطعات آن در بازار پیدا می‌شود. کارشناسان نمایندگی پاناسونیک با داشتن تجربه بالا و با استفاده از به‌روزترین امکانات تمامی دستگاه‌های شما را تعمیر می‌کنند. همچنین در جایگزینی قطعات از نمونه‌های اورجینال استفاده می‌شود. کارشناس در ابتدا به بررسی دستگاه پرداخته و پس از دریافت تأییدیه شروع به تعمیر آن می‌کند.

کالر آیدی

این دستگاه دارای صفحه‌نمایش با اندازه مناسب بوده که می‌تواند شماره‌ها را به وضوح نشان دهد. علاوه بر این حافظه این دستگاه قابلیت ذخیره‌سازی شماره‌های متعددی را داشته و شما بعد از رفتن روی هر شماره و برداشتن گوشی، فکس شروع به شماره‌گیری خودکار آن می‌کند.

طراحی زیبا

بدنه مشکی آن از همه اول نظر همه را به خود جلب می‌کند. تمامی دکمه‌ها در طراحی ارگونومیک و ردیف‌های بسیار زیبا در کنار هم قرار گرفته‌اند. همچنین دکمه‌های آن نسبتاً بزرگ بوده و از این رو فرد در استفاده و شماره‌گیری مشکلی نخواهد داشت. علاوه بر این جنس بدنه آن محکم بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه‌ها خواهد داشت.

دیگر قابلیت‌ها

از دیگر قابلیت‌های دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501 می‌توان به ارسال فکس به ۲۰ شماره، قابلیت ADF با ده برگ است.

مشخصات دستگاه در یک نگاه

  • تکنولوژی حرارتی
  • ارسال فکس در ۱۲ ثانیه
  • سرعت مودم ۹٫۶ کیلو بیت بر ثانیه
  • دارای قابلیت شماره گیر خودکار
  • دارای قابلیت ADF تا ۱۰ برگ
  • قابلیت نشان دادن شماره تماس گیرنده
  • قابلیت ارسال به ۲۰ مقصد
  • دارای صفحه‌نمایش
  • دارای قابلیت حافظه جهت ذخیره شماره مخاطب

کاربرد این دستگاه

شاید بتوان یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این دستگاه را سرعت بالای آن اشاره کرد. سرعت بالا در ارسال انواع سند برای خیلی از کسب‌وکارها مهم است. ادارات دولتی، فروشگاه‌های اینترنتی، شرکت‌های فروش و خدماتی، پزشکان، وکلا از جمله مشاغلی هستند که به دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501 نیاز خواهند داشت. حالا به غیر از سرعت مسئله کیفیت چاپ هم خیلی مهم است که در این نوع دستگاه هیچ چیزی کمی در این چند مورد وجود دارد.

فروش دستگاه فکس

دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501
دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501

برای خرید دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT501 فقط کافی است که با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. با هر تماس ابتدا کارشناس فروش با شما صحبت می‌کند. در صورتی که قابلیت‌های این دستگاه توانست نیاز شما برطرف کند، آنگاه خرید آن را به شما پیشنهاد می‌دهد. البته باید گفت که این نوع فکس قابلیت کمی نداشته و هر کسی می‌تواند از آن بهترین استفاده را ببرد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>