فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030

فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030

فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030
فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030

فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030

تصور همه از دستگاه فکس، دستگاهی کوچک است که در آن کاغذهای A4 برای فکس استفاده می‌شود. دستگاه‌هایی سبک وزن که به راحتی روی میز قرار می‌گیرد؛ اما پاناسونیک با تولید نمونه دستگاه‌های فکس بزرگ، این تصورات را در بعضی از نمونه‌ها تغییر داده است. دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030 یکی از نمونه‌های دستگاه‌های بزرگ و سنگین بوده که دارای قابلیت‌های زیادی است. البته باید گفت که هم دارای قابلیت‌های زیادی است و هم اینکه قابلیت‌های قدیمی آن به مراتب خیلی پیشرفته‌تر از نمونه‌های قدیمی است. در ادامه به بررسی ویژگی‌های دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030 می‌پردازیم و اینکه چرا خرید این دستگاه برای سازمان‌های خاص توصیه می‌شود.

ویژگی‌های دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030

دستگاه چند کاره لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030
دستگاه چند کاره لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030

اندازه و وزن

اندازه این دستگاه وزن برابر با ۴۳۱٫۸×۴۱۹×۳۰۴ میلی‌متر است. وزن آن هم ۱۲٫۸ کیلوگرم است. هم اندازه بزرگی دارد و هم وزن بالایی. برای همین نمی‌توان روی میز عادی قرار داد و باید جایگاه اختصاصی برای آن تعیین کرد. البته با توجه به وزن و ابعاد می‌توان به راحتی متوجه خرید این دستگاه برای بیشتر سازمان و ادارات توصیه می‌شود و مناسب استفاده شخصی و خانگی نیست.

تکنولوژی چاپ

تونر دستگاه چند کاره لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030
تونر دستگاه چند کاره لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030

تکنولوژی به کار رفته در چاپ این دستگاه از نوع لیزری است. بیشتر دستگاه‌های فکس گذشته از نوع کاربنی بوده؛ اما این فناوری در این دستگاه لیزری است. نوع لیزری باعث می‌شود تا کیفیت چاپ خیلی بیشتر از نوع کاربنی باشد. همچنین رزولوشن آن هم ۶۰۰×۶۰۰dpi است. علاوه بر این دارای حافظه فکس ۳۲ مگابایتی است.

سرعت مودم

یکی از قابلیت‌های چشمگیری دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030 سرعت مودم آن است. سرعت مودم این دستگاه برابر با ۳۳٫۶ کیلوبیت بر ثانیه است. باید گفت که این سرعت سه برابر دیگر دستگاه‌ها است. از این رو باعث می‌شود تا تعداد کاغذهای بیشتر در واحد زمان ارسال شود. با توجه به نوع تکنولوژی به کار رفته، کیفیت بسیار بالایی در کنار سرعت زیاد خواهد داشت. این دستگاه می‌تواند تا ۲۴ برگ در دقیقه را چاپ کند. همچنین می‌تواند تا ۹۹ برگ را هم کپی کند. این عدد بسیار بالایی برای دستگاه‌های فکس به حساب می‌آید.

شماره‌گیر خودکار

شماره‌گیر خودکار در تمامی دستگاه‌های فکس پاناسونیک وجود دارد. شما می‌توانید با ذخیره شماره تلفن در دفترچه آن و رفتن روی آن با استفاده دکمه پیمایش، گوشی تلفن را برداشته و سپس دستگاه شروع به شماره‌گیری آن به صورت خودکار خواهد کرد.

ظرفیت سینی بالا

یکی از ویژگی‌های متمایز دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030 داشتن سینی با ظرفیت ۲۵۰ برگ است. بیشتر دستگاه‌های فکس دارای سینی با ظرفیت حداکثر ۵۰ برگ هستند که این در مورد حدود ۵ برابر است. علاوه بر این تکنولوژی ADF در این دستگاه باعث می‌شود تا شما بتوانید چندین برگ را به صورت همزمان و بدون جداسازی به شماره مقصد مورد نظر خود ارسال کنید. نکته قابل توجه اینکه ظرفیت این تکنولوژی برابر با ۲۰ برگ است؛ ظرفیتی که در بیشتر دستگاه‌های فکس عادی ۱۰ برگ بوده و از این رو می‌تواند مزیت عالی به حساب بیاید.

اندازه کاغذ

با اینکه اندازه این دستگاه بزرگ است و قابلیت بیشتر و پیشرفته‌تری دارد؛ اما همانند بقیه دارای اندازه A4 برای پذیرش کاغذ است. به هر حال این اندازه استاندارد برای تمامی کاغذها بوده و از این رو اگر هم قصد ارسال کاغذ با اندازه بزرگ‌تر یا کوچک‌تر را داشتید، باید آن را تبدیل به A4 کنید.

طراحی زیبا

دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030 دارای قابلیت کپی هم است. در نگاه اول شاید شبیه به دستگاه کپی باشد؛ به هر حال دستگاهی چندکاره است. تمامی دکمه‌های آن در پنلی در قسمت میانی بالا قرار گرفته است. تمامی دکمه‌ها با اندازه استاندارد بوده و با یک ساختار منظمی کنار هم قرار گرفته اند. رنگ آن مانند بقیه تقریباً سفید و بقیه قسمت‌های مختلف آن مانند گوشی تلفن با حالت آرگونامیک خاصی قرار گرفته اند.

مشخصات فنی این دستگاه در یک نگاه

دستگاه لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030
دستگاه لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030

اگر بخواهیم که مشخصات فنی این دستگاه را در یک فهرست کلی نگاهی بیندازیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • دارای اندازه دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030
 • دارای وزن ۱۲٫۸ کیلوگرم
 • دارای تکنولوژی لیزری
 • دارای حافظه فکس ۳۲ مگابایت
 • دارای سرعت مودم ۳۳٫۶ کیلوبیت بر ثانیه
 • دارای شماره‌گیر خودکار
 • قابلیت پذیرش کاغذ A4
 • دارای ظرفیت سینی با ظرفیت ۲۵۰ برگ
 • دارای تکنولوژی ADF با ظرفیت کاغذ ۲۰ برگ
 • دارای صفحه نمایش دو خطی با قابلیت نشان دادن ۱۶ کاراکتر
 • دارای قابلیت پرینت – کپی – اسکن
 • دارای سرعت چاپ ۲۴ برگ در دقیقه
 • دارای قابلیت کپی ۹۹ برگ
 • دارای پورت‌های شبکه و یو اس بی
 • دارای قابلیت اسکن سریع
 • دارای قابلیت اشتراک گذاری اسکن و پرینت

خرید دستگاه فکس

برای خرید دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030 کافی است که با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان باتجربه واحد فروش با در نظر گرفتن نیاز شما، سعی در معرفی بهترین مدل را دارند. اگر در اداره یا شرکت شما تعداد ارسالی کاغذهای فکس بسیار بالا بوده و به دنبال دستگاهی هستید که با یک بار هزینه کردن چندین کارایی را از آن دریافت کنید، خرید این مدل دستگاه به شما پیشنهاد می‌شود. بعد از تماس با شرکت و مشاوره گرفتن از کارشناسان، می‌توانید آن را خریداری کنید.

خرید دستگاه فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-MB2030 به آن‌هایی توصیه می‌شود که قصد استفاده زیاد از این مدل را دارند. اگر خیلی اهل فکس نیستید، خرید این مدل به شما توصیه نمی‌شود. به هر حال با توجه به قابلیت‌های زیاد و از همه مهم‌تر، پیشرفته‌تری که در این دستگاه نسبت به بقیه قرار داده شده است، خرید این مدل می‌تواند نسبت به خیلی از مدل‌های قدیمی برای ارسال تعداد بالا متناسب‌تر باشد. برای تماس از طرف صفحه ارتباط با ما با شرکت در ارتباط باشید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>