فکس پاناسونیک مدل FP-365CX

فکس پاناسونیک مدل FP-365CX

فکس پاناسونیک مدل FP-365CX
فکس پاناسونیک مدل FP-365CX

فکس پاناسونیک مدل FP-365CX

بعضی دستگاه‌های پاناسونیک مانند دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX از نمونه‌هایی با تکنولوژی کاربنی بوده؛ اما کیفیت و کارایی آن‌ها به مراتب همتراز با نمونه‌های جدید است. دستگاهی دیجیتالی که به دلیل امکانات مناسب و کیفیت عالی در چاپ، باعث شده تا حداقل یک نمونه از آن در بیشتر فروشگاه‌ها و مغازه‌های عادی به منظور ارسال فکس مشاهده کنیم. دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX دستگاه چندمنظوره است؛ یعنی هم می‌تواند در ادارات دولتی، مکان‌های فروشگاهی و همچنین خانه‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. این دستگاه دارای ویژگی‌هایی بوده که می‌توان گفت در همه آن‌ها را می‌توان تا حد کامل مشاهده کرد.

ویژگی‌های دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX

فکس پاناسونیک مدل FP-365CX
فکس پاناسونیک مدل FP-365CX

اندازه و وزن

اندازه این دستگاه برابر است با ۲۷۲×۳۵۵×۱۸۵ میلی‌متر است. همچنین وزنی معادل ۳٫۵ کیلوگرم دارد. این اندازه و ابعاد باعث می‌شود تا هم به راحتی قابل حمل بوده و هم اینکه فضای خیلی کمی را اشغال کند. از این رو برای آن‌هایی که محدودیت در انتقال یا کمبود فضا دارند، گزینه بسیار عالی برای خرید خواهد بود.

تکنولوژی چاپ

تکنولوژی چاپ این دستگاه کاربنی است. البته باید گفت که فناوری مورد استفاده در تمامی دستگاه‌های فکس چه پاناسونیک و چه برندهای دیگر از نوع کاربنی بوده؛ اما به دلیل تمامی دیجیتالی بودن دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX هیچ مشکلی در استفاده و کیفیت چاپ وجود ندارد. تکنولوژی حرارتی جدید بوده که در مدل‌های جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کالرآیدی با دفترچه تلفن

نمایشگر قرار گرفته روی دستگاه، تمامی شماره‌های تماس گیرنده را به صورت کامل نشان می‌دهد. این نمایشگر می‌تواند علاوه بر نمایش صد شماره‌ای که در حافظه ذخیره شده، شماره تلفن‌های جدید را نشان می‌دهد. از این رو کالر آیدی برای شرکت‌هایی که تعداد فکس‌های زیادی دریافت می‌کنند، گزینه بسیار مناسبی است. آن‌ها می‌توانند قبل از تائید یا رد، شماره مورد نظر را بررسی کنند. بسیاری از شرکت‌ها از شماره ثابتی، فکس‌های تبلیغاتی دریافت کرده که می‌توانند با دیدن شماره، آن‌ها را قبول نکنند.

حافظه ۲۸ برگی

 حافظه فکس این دستگاه قابلیت ذخیره ۲۸ برگ دارد. این عدد خیلی بالایی به حساب می‌آید؛ شاید بهتر است بگوییم که یک مزیت است، برای اینکه بسیاری از دستگاه‌های فکس قابلیت ذخیره ۲۵ برگ را دارند. این قابلیت باعث می‌شود تا در صورت نبود کاغذ به هر دلیلی که یکی از آن‌ها فراموشی است، فکس‌های دریافت در حافظه ذخیره شود. به محض قرار داده شدن کاغذ، دستگاه شروع به چاپ فکس‌های دریافتی می کند.

تکنولوژی ADF

شاید در نگاه اول غیرقابل باور باشد؛ اما باید گفت که دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX دارای تکنولوژی ADF است. این تکنولوژی باعث می‌شود تا شما بتوانید ۱۰ برگ به صورت همزمان با فکس ارسال کنید. این مزیت برای شرکت‌هایی مناسب است که قصد ارسال سند به سازمانی را به صورت همزمان دارند. تک تک ارسال کردن، احتمال خطا در ارسال هرکدام یا هر مشکل دیگری را افزایش می‌دهد؛ اما می‌تواند با یکجا فکس کردن این مشکل را برطرف کرد.

سرعت مودم بالا

یکی از مزیت‌های دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX نسبت به بقیه دستگاه‌های فکس، داشتن سرعت مودم بالا است. سرعت مودم در بسیاری از دستگاه‌های مشابه برابر با ۹٫۶ کیلوبیت بر ثانیه است که در این مدل ۱۴٫۴ کیلوبیت بر ثانیه است. این سرعت بسیار بالایی بوده و از این رو اطلاعات با سرعت بسیار بالایی انتقال پیدا می‌شود.

ظاهر ساده

ظاهر این دستگاه ساده بوده و تمامی دکمه‌ها با حالت آرگونومیک بسیار خاصی روی آن قرار گرفته‌اند. شاید بتوان یکی از مزیت‌های دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX همین دکمه‌های بزرگ و ساده آن به حساب آورد. این مسئله باعث شده تا کار با این نمونه دستگاه فکس بسیار آسان شود. همچنین از نظر ظاهر هم زیبایی مناسبی به آن بدهد.

شماره گیر خودکار

باورش سخت است. این دستگاه از نظر ظاهر شبیه به نمونه‌های قدیمی است؛ اما بسیاری از امکانات به روز و جدید را دارد. یکی از همین موارد، شماره گیر خودکار است. در بالا هم نوشتیم که دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX دارای حافظه ۱۰۰ شماره است. به این صورت که شما را دکمه‌های پیمایش، روی هر شماره‌ای که قرار بگیرید و سپس گوشی تلفن را بردارید، دستگاه به صورت خودکار شماره برای گرفتن می‌گیرد. این ویژگی است که شما فقط در نمونه‌های جدید مشاهده خواهید کرد.

ظرفیت سینی بالا

یکی دیگر از قابلیت‌های این دستگاه داشتن سینی با ظرفیت ۵۰ برگ است. ظرفیت بیشتر دستگاه‌های فکس بین ۲۰ تا ۴۰ برگ بوده که این برای دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX 50 برگ است. ۵۰ برای هر دستگاه فکس عدد بسیار بالایی به حساب می‌آید. شما هرچقدر هم که فکس ارسال کنید، باز ۵۰ خیلی بالا است. به هر حال این ویژگی می‌تواند برای فروشگاه‌هایی که باید هر روز تعداد فاکتورهای زیادی را ارسال کنند، یک مزیت عالی به حساب بیاید.

مشخصات این دستگاه

دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX دارای مشخصات فنی مناسبی است. مشخصاتی که هر خریداری در همان اول به دنبال آن است. البته باید گفت که مشخصات چیزی جدا از ویژگی نیست؛ بلکه چیزی شبیه به شناسنامه دستگاه است. مشخصات این دستگاه به صورت زیر است:

 • دارای اندازه ۲۷۲×۳۵۵×۱۸۵ میلی‌متر
 • دارای وزن ۳٫۵ کیلوگرم
 • دارای تکنولوژی کاربنی
 • دارای قابلیت کپی
 • دارای حافظه فکس ۲۸ صفحه
 •  دارای گوشی تلفن سیم‌دار
 • دارای منشی تلفنی
 • دارای سرعت مودم ۱۴٫۴ کیلوبیت بر ثانیه
 • دارای شماره گیر خودکار
 • دارای پذیرش کاغذ به اندازه A4
 •  دارای ظرفیت سینی ۵۰ برگ
 • دارای پشتیبانی از تکنولوژی ADF با ظرفیت ۱۰ برگ
 • دارای کالر آیدی
 • دارای دفترچه تلفن با تعداد حافظه ۱۰۰ شماره
 • دارای قابلیت اسکن سریع
 • دارای بلندگوی دیجیتال

خرید دستگاه فکس

اگر در اداره یا شرکت شما، فکس به صورت زیاد ارسال یا دریافت می‌شود و همچنین کیفیت آن برای شما خیلی مهم است، خرید دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP-365CX به شما پیشنهاد می‌شود. برای خرید فکس و دریافت مشاوره فقط کافی است که با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان ما علاوه بر توضیح کامل مشخصات دستگاه، دیگر سؤالات شما را در خصوص خرید این مدل فکس پاسخ خواهند داد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>