فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W

فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W

فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W

فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W
فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W

دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W از مدل‌های اداری و جمع‌وجور پاناسونیک است که تقریباً می‌توان در بیشتر ادارات و شرکت‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی مشاهده کرد. پاناسونیک در زمینه تولید انواع دستگاه حوزه چاپ مانند پرینتر، فکس و اسکنر بسیار پیشتاز بوده است. در ایران همه این برند را با چنین دستگاه‌هایی می‌شناسند. نمونه‌ها و مدل‌های مختلفی می‌توان از این برند نام برد که خیلی سال است که در بسیاری از شرکت‌ها و خانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از همین نمونه‌ها، دستگاه فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W است.

همان‌طور که در بالا هم نوشتیم، این یک دستگاه اداری بوده و به دلیل قابلیت و ویژگی‌های بالایی که دارد، هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W

فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W
فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W

طراحی کوچک و جمع‌وجور

فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W یک دستگاه کوچک است. ابعاد ۱۸۵*۳۵۵*۲۷۲ میلی‌متر باعث شده تا از این نمونه به عنوان دستگاه فکس کوچک و جمع‌وجور یاد شود. دستگاهی که به راحتی روی میز قرار گرفته و هیچ فضای اضافه ای را اشغال نمی‌کند. یکی از دلایل افزایش محبوبیت آن در ادارات همین مسئله است. به‌هرحال شرکت‌ها با فضای کاری محدودتری مواجه هستند. البته باید کارایی بالا را هم به آن اضافه کرد.

اسکن سریع

در شرکت‌ها و ادارات، ارسال سریع نامه و غیره خیلی اهمیت دارد. از طرفی کاغذها باید سندیت هم داشته باشند. ارسال از طریق ایمیل شاید سریع باشد؛ اما گاهی نمی‌تواند آن سندیت لازم را به کاغذ بدهد؛ به ویژه‌اینکه قرار باشد تا مدیر روی آن امضا کند. این مسئله در فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W برطرف شده است. این دستگاه قابلیت اسکن سریع دارد؛ یعنی خیلی سریع و به راحتی تمامی کاغذها را اسکن کرده و از طریق مودم با سرعت ۱۴٫۴ کیلوبیت بر ثانیه اطلاعات را ارسال می‌کند.

صفحه نمایش

صفحه نمایش دوخطی که در قسمت میانی و کمی بالای دستگاه قرار گرفته است، به راحتی شماره‌های دریافتی و گرفته شده را نشان می‌دهد. از طرفی مراحل عملیات در حال انجام هم از طریق همین صفحه قابل مشاهده است. به‌هرحال این صفحه قابلیت مهمی به حساب می‌آید. اینکه شما بدانید از چه شرکتی تماس دریافت می‌کنید یا اینکه آیا شماره شرکت مورد نظر را درست وارد کرده‌اید یا خیر.

همچنین یک دکمه بزرگ روی دستگاه قرار دارد که به امکان جابه‌جایی بین منویی را راحت کرده است.

ذخیره‌سازی ۲۸ فکس

تمام شدن کاغذ و دریافت نکردن فکس چالش حیاتی برای شرکت‌ها است. این روزها نمی‌توان از یک شرکت چندین بار درخواست ارسال فکس را کرد. در حقیقت این یک کار غیرحرفه‌ای به حساب می‌آید؛ اما فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W با داشتن قابلیت ذخیره‌سازی این مشکل را برطرف کرده است. این دستگاه می‌تواند تا ۲۸ فکس دریافتی را در خود ذخیره کند، به این صورت اگر کاغذ دستگاه تمام شده بود و فکسی دریافت کرده بودید، دیگر لازم به نگرانی نخواهد بود.

اسکن و کپی

این دستگاه می‌تواند اسناد شما را اسکن و کپی کند. برای دستگاه با کارکرد ساده‌ای مانند این، قابلیت ویژه‌ای می‌توان به حساب آورد. کارکرد آن هم خیلی راحت است. فقط کافی است تا با فشار یک دکمه، امکان کپی کردن را فراهم کنید.

از دیگر قابلیت‌های این دستگاه

قابلیت‌های فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W فقط محدود به موارد بالا نیست، بلکه موارد دیگری هم وجود دارد که قابل استفاده هستند:

 • سینی این دستگاه قابلیت گذاشتن ۵۰ برگ را دارد. توصیه می‌کنیم که بیشتر از این کاغذ قرار ندهید، برای اینکه باعث آسیب بیشتری به ساختار فنی آن خواهید شد.
 • دکمه‌های بزرگ روی آن قابلیت شماره‌گیری و کار کردن به ویژه چرخش در منو را راحت‌تر کرده است.
 • تنها کاغذی که می‌توان در این فکس استفاده کرد، فقط با اندازه A4 است.
 • قابلیت ذخیره‌سازی ۱۰۰ شماره در این دستگاه قرار داده شده است.
 • کارایی بسیار راحتی دارد. با فشار یک دکمه می‌توان فکس خود را ارسال کنید.

مشخصات این دستگاه فکس

فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W
فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W

مشخصات دستگاه‌ها در حقیقت شناسنامه آن‌ها هستند. مشخصات فکس پاناسونیک FP711CX-W شامل موارد زیر است:

 • دارای تکنولوژی چاپ کاربنی
 • دارای قابلیت کپی
 • دارای حافظه فکس با ذخیره ۲۸ مورد
 • دارای گوشی تلفن باسیم
 • سرعت مودم ۱۴٫۴ کیلوبیت بر ثانیه
 • ظرفیت سینی ۵۰ برگ
 • دارای کالر آیدی
 • دارای رول کاربن به عنوان لوازم مصرفی
 • دارای قابلیت ذخیره‌سازی ۱۰۰ شماره مخاطب
 • دارای صفحه نمایش دوخطی

سیم تلفن، کابل برق و دفترچه راهنمای فارسی – انگلیسی از اقلام همراه با خرید فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W است.

این دستگاه مناسب چه گروهی است؟

اول از همه باید بگوییم که دستگاه فکس پاناسونیک FP711CX-W مناسب استفاده در شرکت‌ها و ادارات است. البته افراد عادی هم می‌توانند از آن استفاده کنند؛ اما نمونه‌های ساده‌تری از برند پاناسونیک برای چنین گروهی وجود دارد. این نوع دستگاه فکس را می‌توان جزو ساده‌ترین مدل‌ها به حساب آورد. مدلی که توانسته با داشتن چند قابلیت ویژه خود را بین بقیه رقبای خود متمایز کند. مدل‌های جدیدتر با اینکه ویژگی‌های بالاتری دارند؛ اما باعث نشده تا این دستگاه فکس قدرتش کم شود.

اگر شرکتی دارید که در آن باید فکس را با سرعت بالا ارسال کنید، بسیاری از فکس‌ها را به دلیل نبود کاغذ از دست می‌دهید و کیفیت چاپ برای شما مهم است، ما خرید فکس پاناسونیک مدل FP711CX-W پیشنهاد می‌کنیم. با نگاهی به مزیت‌های بالا به راحتی می‌توانید متوجه مزیت‌های خرید این دستگاه شوید.

قیمت خرید فکس مدل FP711CX-W

قیمت‌های دستگاه‌های فکس پاناسونیک دچار نوسان است. البته این نوسانات در مقطعی بوده و بعد از مدتی ثابت می‌شود. به هر حال لازم است که قبل از خرید حتماً با شرکت فروش برای مطمئن شدن از قیمت تماس بگیرید. همچنین اینکه اگر سؤالی در خصوص قابلیت‌ها و مطابقت آن‌ها با نیازتان را داشتید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان باتجربه بر اساس نیاز شما بهترین مدل را پیشنهاد می‌دهند. فقط کافی است که حتماً خواسته‌های خود را به صورت دقیق مشخص کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>