فکس پاناسونیک مدل KX-FP215

فکس پاناسونیک مدل KX-FP215

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215 از نمونه دستگاه‌های کوچک، کم‌حجم و باامکانات بسیار منحصر به فرد و بالای پاناسونیک است که توانسته نیاز کاربران خود را به خوبی برطرف کند. پاناسونیک با تولید انواع مدل‌های مختلف توانسته تمامی نیازها را پاسخ دهد. دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215 یکی از همین مدل‌های کوچک است که با استفاده در شرکت‌ها و ادارات و حتی منزل‌ها برای ارسال انواع فکس نیاز افراد را تأمین کرده است. نکته حائز اهمیت اینکه این دستگاه دارای تکنولوژی جدید بوده و دوم اینکه فناوری‌های پیشرفته و بهتری در ساختار آن به کار رفته است.

فکس پاناسونیک مدل KX-FP215
فکس پاناسونیک مدل KX-FP215

مهم‌ترین مسئله برای افراد، ویژگی‌های محصولات بوده که در ادامه ویژگی‌های دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215 مورد بررسی قرار گرفته است.

ویژگی‌های دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215

فکس مدل KX-FP215
فکس مدل KX-FP215

فناوری چاپ

تکنولوژی چاپ این دستگاه حرارتی است. تکنولوژی حرارتی باعث می‌شود تا کیفیت چاپ دستگاه خیلی بهتر از فناوری کاربنی باشد. پاناسونیک سعی کرده تا در نمونه‌های جدید از فناوری‌های به روز استفاده کند. این تکنولوژی چاپ برای آن‌هایی مناسب است که قصد ارسال فکس اسناد یا کاغذهای مهمی را به اداره یا سازمانی را دارند.

قابلیت کپی کردن

این دستگاه فقط فکس نیست، بلکه شما می‌توانید با آن مدارک خود را هم کپی کنید. گاهی نیاز به کپی داشته یا باید کپی آن را ارسال کنید. این قابلیت زمانی به کار می‌آید که شما باید چندین برگ را فکس را به چندین واحد بدهید. از این رو خیلی راحت می‌توانید با استفاده از این ویژگی از آن کپی کرده و آن را ارسال کنید. البته قابلیت کپی کردن این دستگاه فقط به همینجا محدود نمی‌شود. بلکه می‌تواند کاغذ را تا ۲۰۰ درصد بزرگنمایی و ۷۲ درصد کوچک نمایی، دسته بندی کردن کاغذ و کپی چندگانه انجام دهد

.قابلیت منشی تلفنی

قابلیت منشی تلفنی، ویژگی است که در کمتر مدلی از دستگاه‌های فکس مشاهده می‌شود. پاناسونیک سعی کرده تا با قرار دادن آن در این مدل بتواند ویژگی خاصتری به آن ببخشید. شما می‌توانید با ویژگی منشی تلفن پیام ها به ویژه فکس‌ها را دریافت کنید.

سیستم دیجیتال پیشرفته

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215 داشتن سیستم دیجیتال پیشرفته برای بی‌صدا کردن آن و پاسخگو بودن سریع آن به فرمان‌های داده شده است. این ویژگی را می‌توان یک امکان عالی برای چنین دستگاهی به حساب آورد و از این رو برای آن‌هایی که در محیط‌های پرسروصدایی کار می‌کنند، مزیت فوق‌العاده‌ای خواهد بود. همچنین در این مدل یک بلندگوی دیجیتال دوبلکس پیشرفته قرار داده شده است که با فناوری دیجیتال کمپرس کار می‌کند. این فناوری باعث می‌شود تا اکو و بازتاب صدا، قطعی و نویز را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد. از این رو شما مکالمه بسیار شفاف نسبت به بقیه مدل‌ها خواهید داشت. در واقع اگر در محیط‌های شلوغ کار می‌کنید، خرید این دستگاه توصیه می‌شود.

حافظه فکس

حافظه فکس عامل خیلی مهمی در خرید برای کاربران است؛ به ویژه آن‌هایی که در شرکت یا اداره به حدی سرشان شلوغ است و همیشه هم یادشان که کاغذ قرار بدهند. حافظه فکس این دستگاه ۲۸ برگ است؛ یعنی اینکه در صورتی که در سینی آن اگر کاغذی نباشد تا ۲۸ فکس را در حافظه خود ذخیره می‌کند و سپس بعد از قرار دادن کاغذ به صورت خودکار آن‌ها را چاپ می‌کند.

صفحه نمایش دو خطه

یکی دیگری از ویژگی‌های منحصر به فرد دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215 داشتن صفحه نمایش دو خطه است. این صفحه نمایش قادر است تا ۱۶ کاراکتر را در هر خط، عملیات در حال انجام، محتوای حافظه، زمان، تاریخ و شماره‌های شماره گیرنده را نمایش دهد. همچنین می‌تواند برای استفاده از دفترچه تلفن هم استفاده شود.

ظاهر حرفه‌ای

ظاهر بسیار زیبا در کنار گوشی تلفن باعث شده تا در نگاه اول هر کسی را جذب خود کند. تمامی دکمه‌ها با حالت آرگونومیک خاصی در کنار هم قرار گرفته‌اند. همچنین دکمه‌ها به اندازه کافی بزرگ بوده و از این رو کاربر در هنگام استفاده مشکلی نخواهد داشت. در ساخت آن هم سعی شده تا از بهترین مواد و باکیفیت‌ترین قطعات استفاده شود. در واقع باید گفت که فکس‌های پاناسونیک به داشتن عمر طولانی مشهور هستند.

سرعت مودم

یکی دیگر از ویژگی‌های عالی این دستگاه داشتن سرعت مودم بالا است. سرعت مودم این دستگاه برابر با ۱۴٫۴ کیلوبیت بر ثانیه است. این سرعت نسبت به بقیه دستگاه‌ها بسیار بالا بوده و از این رو می‌تواند کاغذها را بسیار سریع‌تر ارسال یا دریافت کند. برای آن‌هایی که سرعت اهمیت زیادی دارد، خرید دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215 توصیه می‌شود.

ADF

سیستم تغذیه خودکار باعث می‌شود تا شما بتوانید چندین برگ را در سینی قرار داده و همزمان به صورت تک تک بدون هیچ دخالتی پشت سر هم فکس کنید. سیستم ADF این دستگاه ۱۰ برگ است.

مشخصات این دستگاه

فکس پاناسونیک KX-FP215
فکس پاناسونیک KX-FP215
 • دارای تکنولوژی حرارتی
 • دارای قابلیت کپی
 • دارای رزولوشن فکس‌هالفتون سطح ۶۴
 • دارای حافظه فکس ۲۸ برگی
 • دارای گوشی تلفن
 • دارای منشی تلفنی
 • دارای سرعت مودم ۱۴٫۴ کیلوبیت بر ثانیه
 • دارای ظرفیت سینی ۲۰ برگ
 • دارای تکنولوژی ADF 10 برگ
 • دارای کالر آیدی
 • داری بلندگوی دیجیتال دوپلکس
 • زمان ارسال هر برگ ۸ ثانیه
 • دارای صفحه نمایش دو خطه با نمایش ۱۶ کاراکتر در هر خط
 • دارای دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره ۵۰ شماره

خرید دستگاه

برای خرید دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215 فقط کافی است که با نمایندگی پاناسونیک بگیرید. کارشناسان فروش باتجربه شرکت با توجه به نیاز شما بهترین مدل را پیشنهاد می‌کنند. در صورتی که این دستگاه نیاز شما را برطرف می‌کرد، آنگاه خرید آن به شما توصیه خواهد شد. همچنین در صورتی که نیاز به تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FP215 داشتید، فقط کافی است که با واحد تعمیرات فکس تماس بگیرید. در واحد تعمیرات کارشناسان باتجربه با تجهیزات به روز و قطعات اورجینال اقدام به عیب‌یابی و برطرف کردن تمامی مشکلات فنی و ظاهری دستگاه‌های شما می‌کنند. فقط لازم است که دستگاه خود را به محل تعمیرات انتقال دهید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>