فکس پاناسونیک مدل KX-FT981

فکس پاناسونیک مدل KX-FT981

فکس پاناسونیک مدل KX-FT981
فکس پاناسونیک مدل KX-FT981

فکس پاناسونیک مدل KX-FT981

فکس پاناسونیک مدل KX-FT981 یکی از ایده آل ترین دستگاه‌های فکس با چاپ حرارتی است. با حرف که نمی‌توان کیفیت بالای یک محصول را نشان داد، پس باید به سراغ بررسی ویژگی‌های آن رفت. هر دستگاه فکسی دارای خصوصیاتی است. این ویژگی‌ها ممکن است که با بعضی نمونه‌های دیگر مشترک باشد؛ اما به هرحال انحصاری هم وجود دارد. در ادامه قصد داریم تا در خصوص تکنولوژی و امکانات موجود در فکس پاناسونیک مدل KX-FT981 صحبت کنیم. نکاتی که شما باید در هنگام خرید آن‌ها را بدانید.

ویژگی‌های فکس پاناسونیک مدل KX-FT981

فکس پاناسونیک مدل KX-FT981
فکس پاناسونیک مدل KX-FT981

اندازه و وزن

اندازه این دستگاه برابر است با ۱۲۱×۲۲۴×۳۵۲ میلی‌متر و وزنی حدود سه کیلوگرم دارد. در ظاهر شاید کمی بالا به نظر برسد؛ اما باید گفت که واقعاً اینچنین نیست. در واقع این اندازه و وزن نرمال هر دستگاه فکسی بوده و مشابه دیگر مدل‌های رایج بازار است. از این رو به راحتی قابل حمل بوده و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند.

تکنولوژی به روز

تکنولوژی چاپ دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FT981 حرارتی است. البته باید گفت که تمامی دستگاه‌های جدید از این تکنولوژی پیروی می‌کنند و نمونه‌های قدیمی با حالت کاربنی هستند.

صفحه LCD

یک صفحه ال سی دی روی این دستگاه قرار دارد. این تلفن قابلیت کالر آیدی داشته و تمامی شماره تلفن‌های تماس گرفته شده روی این صفحه قابل مشاهده هستند. علاوه بر این امکان کنترل کالرآیدی نیز وجود دارد.

حافظه ۱۰۰ شماره‌ای

یکی دیگر از قابلیت‌های این دستگاه فکس داشتن حافظه‌ای برای ذخیره ۱۰۰ شماره است. همچنین می‌توان با جست‌وجو در فهرست شماره‌ها را پیدا کرده و هنگام پیدا کردن، فقط کافی است گوشی را برداشته تا به صورت خودکار شماره‌گیری و در نتیجه ارسال فکس انجام شود.

تکنولوژی چندجانبه

این دستگاه فکس دارای تکنولوژی به نام Level Halftone 64 است. این تکنولوژی به شما امکان می‌دهد تا هر نوع سند از جمله عکس و سندهای اداری را کپی یا آن‌ها را ارسال کنید. همچنین این دستگاه قابلیت کپی هم دارد. با قرار دادن کاغذ و اسکن آن، اطلاعات موجود ذخیره شده و سپس روی کاغذ سفید جدیدی چاپ می‌شود.

دکمه‌های پیمایش

دکمه‌های پیمایش فکس پاناسونیک مدل KX-FT981 به صورت کاملاً زیبا و بزرگ در کنار دستگاه قرار گرفته است. به این صورت کاربر هیچ مشکلی در استفاده از آن‌ها نخواهید داشت. دکمه‌های پیمایش به شما امکان می‌دهد تا به قسمت‌های مختلف منوی جست‌وجو شماره تلفن یا کالر آیدی و دیگر تنظیمات مراجعه و آن‌ها را بر اساس نیاز خود تغییر داده یا حداقل بررسی کنید.

طراحی زیبا

بدنه مشکلی این دستگاه در برابر هرگونه ضربه احتمالی کوچک مقاوم است. همچنین تمامی دکمه به صورت یک ساختار از پیش تعیین شده روی دستگاه قرار گرفته‌اند. علاوه بر این دکمه‌ها به اندازه کافی بزرگ بوده و از این رو کاربر هیچ مشکلی در شماره‌گیری نخواهد داشت.

 • حافظه داخلی این دستگاه ظرفیت ذخیره ۲۵ کاغذ را دارد. از این رو در صورت تمام شدن کاغذ در سینی و ارسال فکس، هیچ خطایی روی نداده و با قرار دادن هر کاغذ به صورت خودکار، عملیات چاپ شروع می‌شود.
 • قابلیت ارسال فکس به چندین شماره را دارد. این کار به صورت خودکار انجام شده و فقط کافی است که آن‌ها را فهرست دستگاه خود قرار دهید.
 • استفاده از تکنولوژی ADF باعث آسان سازی ارسال فکس سندهای چند صفحه‌ای می‌شود. به این صورت دیگر نیازی نیست که هر برگه را به صورت جداگانه درون دستگاه قرار دهید.
 • حالت وضوح عالی، ارسال باتاخیر و بر اساس زمانبندی از پیش تعیین شده از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است.

این دستگاه چه مشخصاتی دارد؟

 • دارای اندازه ۱۲۱×۲۲۴×۳۵۲ میلی‌متر و وزن ۳ کیلوگرم
 • پشتیبانی از تکنولوژی چاپ حرارتی
 • دارای حافظه فکس ۲۵ برگ
 • دارای گوشی تلفن
 • قابلیت اتصال با سیم
 • دارای سرعت مودم ۹٫۶ کیلوبیت بر ثانیه (نسبت به خیلی از دستگاه مشابه بیشتر است.)
 • دارای قابلیت شماره‌گیر خودکار
 • دارای سینی با ظرفیت ۱۰ برگ
 • پشتیبانی از تکنولوژی ADF
 • قابلیت ارسال خودکار فکس به ۲۰ مقصد
 • دارای قابلیت پردازشگر تصویر
 • دارای قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده
 • دارای قابلیت ذخیره ۱۰۰ شماره
 • دارای بلندگوی دیجیتال
 • دارای درگاه اتصال به هدست
 • دارای تکنولوژی پشتیبانی از رول کاغذ حرارتی

این دستگاه قابلیت منشی تلفنی ندارد؛ اما با توجه به موارد بالا می‌توان گفت که هیچ چیز کمتری از رقبای خود ندارد. به هرحال هر دستگاه فکسی مشخصات مربوط به خود را دارد.

این دستگاه فکس مناسب چه گروه افرادی است؟

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FT981 مناسب استفاده در منزل‌ها و شرکت‌ها است. در حقیقت باید گفت که یک دستگاه ساده است و نباید آنچنان توقع فعالیت حرفه‌ای داشت؛ اما همین وظیفه خود یعنی ارسال فکس را با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌دهد. در صورتی که به دنبال دستگاه فکس ساده برای ارسال انواع سند و فکس خود هستید، ما خرید این دستگاه را به شما توصیه می‌کنیم.

خرید فکس پاناسونیک مدل KX-FT981

برای خرید دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-FT981 فقط کافی است که با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما در هرلحظه آماده پاسخگویی به سؤالات شما بوده و بر اساس نیازتان به دنبال معرفی بهترین مدل هستند. اینکه چه نوع مدلی مورد نیازتان است، فرقی ندارد. برای خرید دستگاه فکس فقط باید شماره شرکت را بگیرید.

تعمیر دستگاه فکس

مهم‌ترین مسئله تعمیر دستگاه فکس است. فکس پاناسونیک مدل KX-FT981 مانند بقیه دارای قطعات مصرفی است و باید مورد سرویس قرار بگیرند. تمامی قطعات این دستگاه به راحتی در بازار پیدا شده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد. برای تعمیر دستگاه فکس فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید. کارشناسان باتجربه شرکت با استفاده از به روزترین تکنولوژی به مشاوره و تعمیر انواع مشکلات دستگاه می‌پردازند.

برای تعیین قیمت چه در خرید و چه در تعمیرات، با شرکت پاناسونیک تماس بگیرید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>