فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120

فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120 یکی از نمونه دستگاه‌های فکس حرفه‌این شرکت پرآوازه است. البته باید گفت که این مدل فقط فکس نیست، بلکه دستگاه چندکاره است و قابلیت اسکن و پرینت هم دارد. در واقع برای آن‌هایی مناسب است که قصد استفاده از دیگر امکانات در کنار فکس را هم دارند. پاناسونیک در تولید انواع دستگاه فکس شهرت جهانی دارد و با تولید دستگاه فکس مدل KX-MB2120 توانسته بازار بسیار خوبی را به دست بیاورد. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این مدل، اشغال کردن فضای کم در کنار قابلیت‌های بالای آن است. بسیاری از دستگاه‌های فکس، وقتی قابلیتشان بیشتر می‌شود، اندازه آن‌ها هم بزرگ‌تر خواهد شد؛ اما در این مدل چنین چیزی وجود ندارد.

فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120
فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120

به هرحال هر کسی در خرید به دنبال ویژگی‌های فنی و ظاهری است. در ادامه قصد داریم تا در خصوص مهم‌ترین ویژگی‌های دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120 صحبت کنیم. بعد از این مسئله شما باید بررسی کنید که آیا خرید این مدل مناسب شما است یا خیر.

ویژگی‌های دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120

اندازه و وزن

اندازه این دستگاه برابر با ۳۲۰*۴۰۰*۴۱۰ میلیمتر و وزن آن برابر با ۱۲ کیلوگرم است. همانطور که در بالا هم نوشتیم، اندازه این دستگاه استاندارد بوده و به خوبی می‌تواند روی هر میزی حتی کوچک هم جای بگیرد. از این رو برای آن‌هایی که با کمبود فضا به ویژه در ادارات دولتی که پر از کاغذ و سند است، بهترین گزینه خواهد بود. وزن آن در نگاه اول شاید کمی بالا به نظر برسد؛ اما باید گفت که این دستگاه چندکاره بود و برای همین ۱۲ کیلوگرم اصلاً عدد بالایی نیست.

 پاناسونیک مدل KX-MB2120
پاناسونیک مدل KX-MB2120

تکنولوژی چاپ

پاناسونیک از تکنولوژی به روزی در ساخت این دستگاه استفاده کرده است. تکنولوژی چاپ KX-MB2120 لیزری است. نوع لیزری هم سرعت بالاتری دارد و از همه مهم‌تر اینکه کیفیت چاپ آن بسیار بالاتر است.

سرعت بالا در مودم

یکی از قابلیت‌های مهم این دستگاه در سرعت مودم است. مودم آن دارای سرعت ۳۳٫۶ کیلوبیت بر ثانیه است. این عدد برای تمامی دستگاه‌های حرفه‌ای بوده و بسیار بالا است. مسلماً هرچه مودم سرعت بالاتری داشته باشد، هم کیفیت و هم سرعت ارسال فکس هم نسبت به بقیه بیشتر خواهد بود.

ظرفیت سینی

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120 در ظرفیت سینی است. ظرفیت سینی این دستگاه برابر با ۲۵۰ برگ است. همین عدد نشان می‌دهد که این دستگاه مناسب استفاده برای شرکت‌ها و اداراتی است که در آنجا مصرف کاغذ به هر دلیلی بسیار زیاد است. البته از آنجا که این مدل چندکاره است و به ویژه قابلیت پرینت هم دارد، برای همین ظرفیت آن بالا گرفته می‌شود تا کاربران و افراد در هنگام استفاده با اخطار پایان کاغذ مواجه نشوند.

ظرفیت تغذیه خودکار

ظرفیت تغذیه خودکار یا همان ADF قابلیتی است که در صورت تمام شدن کاغذ می‌تواند فکس را به صورت اتوماتیک در خود ذخیره کرده و پس از قرار دادن کاغذ، آن‌ها را چاپ کند. امروزه این قابلیت برای ادارات و شرکت‌های شلوغ اهمیت زیادی دارد. به هرحال کارمندان ممکن است که به هر دلیلی فراموش کنند که سینی دستگاه را از کاغذ پر کنند. قابلیت ADF این دستگاه برابر با ۳۵ برگ بوده و نسبت به ظرفیت سینی آن عدد بسیار بالایی به حساب می‌آید.

سرعت چاپ

سرعت چاپ این دستگاه ۲۶ برگ در دقیقه است. این را کنار دیگر سرعت‌ها و ظرفیت‌های تعریف برای این مدل بگذارید. ۲۶ عدد چاپ کاغذ عدد بسیار بالایی به حساب می‌آید. از آنجا که ماهیت اول این دستگاه فکس است، از این رو تمامی نمونه های حرفه دارای چنین سرعتی بوده و نشان می‌دهد که پاناسونیک همراه با تغییرات و نیازهای کاربران پیش می‌برد. این قابلیت برای آن‌هایی مناسب است که قصد تعداد کاغذ بالا داشته و قصد دارند تا در کمترین زمان آن‌ها را به چاپ کنند.

ظاهر دستگاه

از نظر ظاهر باید گفت که برخلاف بقیه همه دکمه‌ها در یک پنل با اندازه متوسط و در کنار هم قرار گرفته‌اند. اندازه دکمه‌ها به صورتی است که کاربران هیچ مشکلی در استفاده از آن‌ها نخواهند داشت. همچنین دارای یک صفحه نمایش ۲ خطی است که می‌تواند تا ۱۶ کاراکتر را بدون هیچ مشکلی نمایش دهد.

امکانات دستگاه در یک نگاه

 پاناسونیک مدل KX-MB2120
پاناسونیک مدل KX-MB2120

امکانات دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120 بسیار زیاد است. در واقع باید گفت که امکانات تمامی دستگاه‌های چندکاره نسبت به تک کاره بالاتر بوده و حتی کیفیت بالاتری هم دارند. امکانات این مدل در یک نگاه شامل موارد زیر است:

 • دارای اندازه ۳۲۰*۴۰۰*۴۱۰ میلیمتر
 • دارای وزن ۱۲ کیلوگرم
 • دارای تکنولوژی چاپ لیزری
 • دارای قابلیت کپی
 • دارای سرعت مودم ۳۳٫۶ کیلوبیت بر ثانیه
 • قابلیت پذیرش کاغذ با اندازه A4
 • داری سینی با ظرفیت ۲۵۰ برگ
 • دارای حافظه فکس ۳ مگابایت
 • دارای تکنولوژی ظرفیت تغذیه خودکار با مقدار ۳۵ برگ
 • دارای مصرف انرژی حداکثر ۱۰۰۰ وات و ۵۰۰ وات برای کپی
 • دارای قابلیت اسکن
 • دارای قابلیت پرینت
 • دارای سرعت چاپ ۲۶ برگ در دقیقه
 • دارای رزولوشن چاپ ۶۰۰*۶۰۰ dpi
 • دارای قابلیت چاپ اولین برگه در ۸٫۵ ثانیه
 • دارای قابلیت چاپ دورو
 • دارای رزولوشن اسکن ۱۲۰۰*۶۰۰ dpi
 • دارای قابلیت اسکن رنگی
 • قابلیت کارکرد با حداکثر ۱۲ هزار برگ
 • دارای درگاه یواس بی ۲٫۰

خرید دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120

برای خرید دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2120 فقط کافی است که با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان با تجربه ما در مرکز پاسخگوی تمامی سؤالات شما در خرید این مدل دستگاه هستند. البته باید گفت که این مدل از نمونه های شناخته شده پاناسونیک است و به راحتی می توان نمونه های زیادی از آن در شرکت‌ها و ادارات مختلف مشاهده کرد. برای هرگونه مشاوره فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید.

با توجه به قابلیت‌های موجود در این مدل، این دستگاه مناسب استفاده برای شرکت‌هایی است که نیاز به ارسال فکس، اسکن یا پرینت زیادی دارند. ادارات دولتی و ساختمان‌هایی مانند بیمارستان‌ها و دفترهای بیمه و مکان‌هایی مانند آن‌ها از استفاده کننده اصلی این مدل هستند.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>