نمایندگی سانترال

نمایندگی سانترال

نمایندگی سانترال

 

نمایندگی سانترال

نمایندگی سانترال

نمایندگی سانترال پاناسونیک از مراکز مجازی است که انواع خدمات مربوط به فروش و تعمیر تلفن و سیستم‌های سانترال را عرضه می‌کند. به عبارتی دیگر خدمات مربوط به فروش، تعمیر، سرویس، نگهداری و نصب و راه اندازی به صورت کامل و به دست کارشناسان باتجربه در هر حوزه و با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها انجام داده می‌شود.

در تمامی مراحل خدمات عرضه شده، کارشناسان کاملاً پاسخگوی سؤالات و نیازهای مشتریان بوده و در صورت نیاز به خدمات در شرکت به ویژه تعمیر فنی تلفن‌های سانترال، نمایندگی سانترال کارشناسان و متخصصانی را به منظور از بین بردن مشکلات به محل شما گسیل می‌کند.

در صورتی که نیاز به خرید یا تعمیر تلفن‌های سانترال شرکت خود دارید، فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید تا کارشناس ما بر اساس نیاز شما بتواند بهترین مشاوره را بدهد. همچنین می‌توانید در قسمت تماس با ما پیام خود را بگذارید تا از طرف شرکت با شما برای برطرف کردن نیازتان تماس گرفته شود.

خدمات نمایندگی سانترال

نمایندگی سانترال

نمایندگی سانترال

در نمایندگی سانترال تمامی خدمات مربوط به گوشی‌های سانترال از فروش تا تعمیر و نصب و راه اندازی به صورت کامل انجام می‌شود. هر نوع خدمات به دست کارشناس باتجربه و آشنا به ساختار گوشی‌های سانترال و چگونگی نصب آن‌ها انجام داده می‌شود. خدمات نمایندگی سانترال شامل موارد زیر است:

  • فروش سانترال
  • نصب و راه اندازی سانترال
  • خرید سانترال
  • تعمیر و نگهداری سانترال
  • فروش قطعات و لوازم جانبی سانترال
  • خدمات پس از فروش
  • کابل کشی سانترال

تعمیر سانترال در نمایندگی سانترال پاناسونیک

گوشی‌های سانترال پاناسونیک از قدیمی‌ترین گوشی‌های موجود در بازار ایران هستند. به هر حال گوشی‌های سانترال به دلیل استفاده مکرر و دیگر مسائل فنی ممکن است که دچار مشکلات سخت افزاری شوند. در نمایندگی سانترال کارشناسان و متخصصان تعمیرات مجرب با استفاده از آخرین تکنولوژی و قطعات اورجینال و به روز اقدام به تعمیر و رفع عیب دستگاه شما می‌کنند. البته تعمیرات سانترال کمی متفاوت است. خراب شدن کابل‌های تلفن یا ایراد فنی در دستگاه دو مشکل اصلی کار نکردن صحیح هستند.

تعمیر تلفن سانترال می‌تواند در شرکت یا نمایندگی انجام داده شود. در صورتی که امکان آوردن تلفن به هر دلیلی به نمایندگی وجود نداشته یا نیاز به نصب و راه اندازی باشد، کارشناس از نمایندگی به شرکت شما برای تعمیر و راه اندازی سیستم سانترال مراجعه می‌کند.

فروش در نمایندگی سانترال پاناسونیک

نمایندگی سانترال

نمایندگی سانترال

یکی از خدمات اصلی در نمایندگی  فروش انواع گوشی با این قابلیت ویژگی و قطعات اورجینال است. در نمایندگی سانترال تمامی قطعات اورجینال و اصلی بوده و همچنین گوشی‌ها دارای ضمانت نامه اصلی هستند.

مهم‌ترین نکته در فروش سانترال در نمایندگی، مشاوره کارشناس فروش باتجربه در خصوص چگونگی انتخاب مدل مناسب و تعداد دستگاه مورد نیاز است. البته فقط نباید به فروش سانترال توجه کرد. نصب و راه اندازی آن شامل تکنیک‌هایی است که فقط یک کارشناس باتجربه می‌تواند آن‌ها را به درستی انجام دهد. تمامی مراحل نصب و راه اندازی سانترال به دست کارشناس آشنا و بر اساس ساختار از پیش تعیین شده در خصوص چگونگی نصب و انتخاب مسیر کابل به درستی انجام داده می‌شود.

برای خرید و حتی دریافت مشاوره و همچنین سفارش نصب فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید. پس از تماس شما، کارشناس بر اساس اطلاعات به دست آمده به شرکت مراجعه کرده و اقدام به نصب و راه اندازی سانترال در شرکت شما می‌کند.

نصب و راه اندازی در نمایندگی سانترال

برای نصب و راه اندازی سانترال، کارشناس ابتدا باید به بررسی ساختار ساختمان شما کند. سپس پس از تهیه نقشه مخابراتی، یک نوع سیستم آرایشی مناسب را بر اساس تعداد دستگاه و متراژ کابل مورد نیاز می‌کند. در نهایت و با توجه به اطلاعات به دست آمده، بهترین تجهیزات مناسب را انتخاب می‌کند و سپس اقدام به نصب و راه اندازی سیستم سانترال شرکت شما می‌کند.

برای سفارش نصب و راه اندازی فقط کافی است که با نمایندگی سانترال پاناسونیک تماس بگیرید. پس از تماس و دریافت اطلاعات لازم کارشناس به شرکت شما مراجعه می‌کند و سپس کار خود را تا نصب آخرین و انجام دادن تست نهایی برای خاطر جمع شدن از کار، ادامه می‌دهد.

انجام خدمات نمایندگی سانترال در تهران

در تهران و شهرهای بزرگ، بیشتر از بقیه مکان‌ها شرکت‌ها نیاز به خدمات سانترال دارند. مسئولان نمایندگی سانترال پاناسونیک این مسئله را به خوبی درک کرده و با قرار گرفتن در یکی از بهترین نقاط تهران، به برطرف کردن نیازهای افراد می‌پردازند.

شما عزیزانی که در هر نقطه‌ای از شهر تهران زندگی می‌کنید، می‌توانید تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با سانترال را از نمایندگی دریافت کنید. در نمایندگی کارشناسان به خوبی با نیاز شرکت‌های بزرگ در خصوص سانترال کاملاً آشنا بوده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و به روز و از همه مهم‌تر مرتبط به شرکت شما مراجعه می‌کنند.

تعمیر انواع سانترال هم در شرکت و هم در خود نمایندگی انجام داده می‌شود. در صورتی که امکان آوردن دستگاه به نمایندگی برای تعمیرات وجود نداشته باشد، کارشناس پس از هماهنگی زمان لازم به شرکت مراجعه کرده و سپس پس از برآوردهای اولیه و دریافت تأییدیه، فعالیت خود را آغاز می‌کند.

هزینه خدمات نمایندگی

تمامی هزینه‌های دریافتی در نمایندگی سانترال بر اساس مصوبه از قبل تعیین شده در شرکت است. نمایندگی هیچ‌گونه دخالتی در تعیین هزینه فروش قطعات ندارد و همه آن‌ها بر اساس قیمت دلار در کشور تعیین می‌شود. فقط نکته مهم اینکه تمامی قطعات به کار رفته اورجینال بوده و به هیچ وجه از نمونه‌های تقلبی حتی برای تعمیرات هم استفاده نمی‌شود.

دریافت هزینه خدمات هم بر اساس مصوبه شرکت است. تمامی کارشناس بسته به نوع خدماتی که شما نیاز دارید، هزینه اولیه را اعلام می‌کنند و سپس پس از دریافت تأییدیه هزینه، فعالیت خود را برای تعمیر یا نصب و راه اندازی شروع می‌کند.

چگونگی سفارش در نمایندگی سانترال

برای سفارش فروش، تعمیر یا نصب و راه اندازی سانترال با شرکت تماس بگیرید. در غیر از ساعت‌های کاری می‌توانید پیام خود را گذاشته تا کارشناس با شما در اولین ساعت کاری تماس بگیرد.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>