گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X
گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

 به ظاهر ساده این گوشی نگاه نکنید.  برخلاف ساده بودن و داشتن امکانات نسبتاً ساده؛ اما یکی از گوشی‌های باکیفیت و پرفروش با سیم پاناسونیک است. گوشی که به دلیل قابلیت‌ها و بالا بودن کیفیت صدای آن توانسته محبوبیتی در خانه‌ها و ادارات به دست بیاورد.  برای آن‌هایی که به دنبال گوشی باسیمی روی میز تلفن خود هستند،  یکی از بهترین نمونه‌ها  گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X است.  یک گوشی ژاپنی که دارای نمایشگر با کالر آی دی بوده و تمامی قابلیت‌های گوشی بی‌سیم نسبتاً حرفه‌ای را هم دارد.

گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X
تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

ابعاد

ابعاد گوشی  برابر است با ۷۷*۲۰۳*۱۳۰  میلی‌متر. ابعاد نسبتاً استاندارد که به راحتی روی هر میز تلفنی حتی کوچک هم جا می‌گیرد. همچنین وزن آن ۴۴۳ گرم بوده و می‌توان آن را جزو سبک‌ترین گوشی‌های سیم‌دار به حساب آورد. علاوه بر این گوشی تلفن قابلیت نصب روی دیوار را هم دارد.

از نظر ظاهر باید گفت یکی از معمولی‌ترین شکل‌های ممکن برای ساخت این گوشی تلفن استفاده شده است. بدنه پلاستیکی اما محکم که در برابر هرگونه ضربه‌ای کاملاً مقاوم است. 

طراحی

از نظر طراحی و چیدمان کلیدها آن را می‌توان از مناسب‌ترین موارد حساب آورد.  تمامی کلیدها  به صورت دایره‌ای و بزرگ بوده که با فاصله‌ای نسبتاً مناسبی در کنار هم قرار گرفته‌اند. اعداد روی دکمه بزرگ بوده  و این خوانایی آن‌ها را راحت‌تر کرده است.

همچنین که این شماره‌ها به راحتی پاک نمی‌شوند.  البته کلیدهای مربوط به تنظیم صدا،  منو و غیره کوچک هستند و در پایین کلیدهای شماره‌ دار قرار گرفته‌اند.

صفحه نمایش

صفحه نمایش آن در نگاه اول شاید کوچک به نظر برسد؛  اما همین صفحه نمایش کوچک می‌تواند شماره‌ها را به صورت دو خطی و تا ۱۶ رقم نشان دهد. البته با توجه به فضای خالی که  در این گوشی وجود دارد،  امکان قرار دادن صفحه بزرگ‌تر داشت.

کالر آیدی

حافظه کالر آیدی آن می‌تواند تا سی شماره از تماس‌های دریافتی را نشان دهد.  همچنین امکان شماره‌گیری مجدد تا ۵ شماره آخر نیز وجود دارد. علاوه بر این دارای دفترچه تلفن ای باقابلیت ذخیره  ۳۰ شماره مختلف است. این مقدار حافظه برای یک گوشی سیم‌دار عدد مناسب به نظر می‌رسد.

نحوه برقراری تماس را می‌توانید این دو حالت Tone و Pules  قرار دهید. البته بیشتر  تماس‌ها روی حالت تن قرار دارد.

یکی از قابلیت‌های  تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X داشتن سه سطح صدای زنگ است. این سطوح شامل خاموش، کم و زیاد بوده که می‌توانید بنا بر موقعیت یک مدل را انتخاب کنید؛ برای مثال در زمانی که در حال استراحت هستید، انتخاب حالت خاموش یا کم‌صدا توصیه می‌شود.

از ویژگی‌های  مهم و عالی این مدل گوشی کار کردن آن در نبود برق است.  برق گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X از خود سیم تلفن تأمین شده و از این رو نیاز به باتری یا کابل برق مجزا نیست. فقط قطع تلفن است که می‌تواند  که آن از کارکرد بیندازد.

 قابلیت‌هایی که  در این مدل گوشی وجود دارد

گوشی با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X
گوشی با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

 باید گفت که گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X قابلیت آن‌چنان بالایی ندارد. البته ویژگی‌هایی که در گوشی با سیم نیاز است، به راحتی در این مدل یافت می‌شود؛ اما نمی‌توان توقع حرفه‌ای بودن آن را داشت. ساده‌ترین امکانات و البته باکیفیت‌ترین حالت در این مدل به راحتی دیده می‌شود.  این قابلیت‌ها شامل موارد زیر است:

 • دارای ابعاد ۷۷*۲۰۳*۱۳۰  میلی‌متر است.
 • وزن ۴۴۳ گرمی دارد.  وزن بسیار سبک که به راحتی در دست جای گرفته و فرد از حمل آن احساس خستگی نمی‌کند.
 • قابلیت نصب روی دیوار را دارد. از این رو می‌توان در مکان‌هایی که فضای کافی برای نصب تلفن ندارند، گزینه بسیار عالی برای خرید باشد.
 • تعداد یک خط تلفن برای این گوشی تعریف شده است.
 • دفترچه تلفن ندارد؛  اما دارای قابلیت نمایش سی شماره در کالر آی دی بوده که همانند یک دفترچه تلفن عمل می‌کند.
 • نمایشگر کوچکی داشته که ۱۶ رقم را در دو خط نشان می‌دهد.
 • دارای کالر آیدی بوده که البته از طرف خود شرکت بیان شده باید از طرف مخابرات فعال شود.
 • در دو رنگ  سفید و سیاه عرضه می‌شود. البته رنگ سیاه فروش بیشتری دارد.

 از دیگر ویژگی‌ها یا بهتر بگوییم مزیت‌های تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X این است که قطعات آن به راحتی در بازار پیدا می‌شود. در واقع هر چه مدل گوشی ساده‌تر باشد، تعمیر آن هم راحت‌تر خواهد بود. برای همین است که همیشه  گوشی‌های ساده فروش بیشتری نسبت به مدل‌های حرفه‌ای‌تر دارند.

 این مدل گوشی قابلیت‌های زیر را ندارد

 بسیاری از قابلیت‌هایی که در گوشی‌های بدون سیم یا حتی با سیم حرفه‌ای  می‌بینید، در مدل گوشی وجود ندارد. هرچند که نبود این قابلیت‌ها نتوانسته عملکرد خوب آن را زیر سؤال ببرد. به هر حال قابلیت‌هایی که در تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X وجود ندارد شامل موارد زیر است:

 • دفترچه تلفن ندارد؛ اما همان‌طور که در بالا هم نوشتیم کالر آیدی آن می‌تواند تا سی شماره را نشان دهد.
 • منشی تلفنی و قابلیت ضبط  منشی را نیز ندارد. در واقع حافظه‌ای برای این گوشی تعریف نشده است.
 • قابلیت کنفرانس
 • قابلیت انتقال تماس
 • قابلیت ارسال و دریافت پیامک که البته در بسیاری از مدل‌های حرفه‌ای هم چنین قابلیتی پیدا نمی‌شود.
 • قابلیت دسترسی سریع به شماره؛ البته فقط شما می‌توانید تا ۵ شماره گرفته شده آخر را مجدداً شماره‌گیری کنید.
 • همچنین قابلیت اسپیکر در این مدل وجود ندارد؛ اما می‌توان صدای زنگ تلفن را تا سه ساعت تنظیم کرد. متأسفانه میزان صدای خود گوشی ثابت بوده و قابل زیاد یا کم کردن نیست.

خرید و تعمیر تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X
گوشی تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X

 این مدل گوشی با اینکه ساده بوده اما فروش بسیار بالایی نسبت به بقیه دارد. بیشترین کاربرد آن در ساختمان‌های مسکونی،  فروشگاه‌ها و همچنین ادارات دولتی است.  در واقع برای آن‌هایی که به دنبال یک گوشی ساده هستند،  این مورد پیشنهاد می‌شود.

 در صورتی که از این مدل گوشی به خوبی نگهداری کنید،  تا چند سال به راحتی برای شما کار می‌کند. فقط گاهی نیاز به تمیز کردن گوشی به ویژه دکمه‌ها وجود دارد که حتماً باید توسط یک متخصص انجام شود. در صورتی که تلفن با سیم پاناسونیک مدل KX-TT7703X به هر دلیلی خراب شد،  فقط کافی است که با شرکت تماس گرفته یا آن را به دفتر تحویل دهید تا کارشناسان ما با به‌روزترین امکانات و قطعات اورجینال آن را تعمیر کنند.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>