تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512 از نمونه تلفن‌های خوش ساخت با دو عدد گوشی شرکت پاناسونیک است که به دلیل همین ویژگی می‌تواند در کاربردهای خانگی، شرکتی و صنعتی استفاده شود. در گذشته بیشتر افراد برای خط خود، یک تلفن با سیم و یک تلفن بی سیم تهیه می‌کردند؛ اما با تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512 می‌توانند با هر دو در هر نقطه جابه‌جا شوند. از این رو باید گفت که دیگر محدودیت مکانی وجود ندارد. در حقیقت باید گفت که این تلفن هم به دلیل ویژگی‌های فنی و به هم دلیل ساختار ظاهری مناسبی که دارد، به راحتی نیازهای کاربران در حوزه‌های مختلف را برطرف خواهد کرد.

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512

در ادامه قصد داریم تا به بررسی ویژگی‌های فنی و ظاهری تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512 بپردازیم.

ویژگی‌های تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512

ظاهر

ظاهر این گوشی بسیار شیک است. بدنه مشکی رنگ در کنار دکمه‌های طوسی که به خوبی و با حالت آرگونومی خاصی کنار هم قرار گرفته‌اند، باعث شده تا ظاهر بسیار زیبایی به این تلفن ببخشد. تمامی دکمه با فاصله بسیار مناسب قرار گرفته‌اند، به طوری که کاربران هیچ مشکلی در شماره گیری آن‌ها ندارند. پایه‌های این گوشی هم اندازه مناسبی داشته و از این رو فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. همچنین وزن آن‌ها هم سبک بوده و کاربران در هنگام حمل آن‌ها خسته نمی‌شوند. باید گفت که وزن کلی ۷۳۰ گرم است.

دفترچه تلفن

دفترچه تلفن این گوشی قابلیت ذخیره‌سازی ۱۰۰ شماره را دارد. بیشتر تلفن‌های دو گوشی قابلیت ذخیره ۵۰ شماره را دارند که این خود یک مزیتی به حساب می‌آید. این ویژگی برای آن‌هایی مناسب است که مخاطبان زیادی داشته و قصد شماره گیری روزانه با آن‌ها را دارند.

البته یک مزیت چشمگیری که در تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512 قرار دادن ۱۵۰ شماره در فهرست سیاه است. ۱۵۰ ظرفیت بسیار بالایی است و به راحتی می‌توانید با آن بسیاری از شماره‌های مزاحم خود را در این ویژگی تعریف کنید.

صفحه نمایشگر

صفحه نمایشگر این گوشی ۱٫۶ اینچ است. در نگاه اول شاید کمی کوچک به نظر برسد؛ اما باید گفت که پاناسونیک همیشه در تلاش است تا بتواند بهترین امکانات و ویژگی را در ساختار تلفن‌های خود به کار بگیرد. تمامی شماره‌ها و بقیه اطلاعات با اندازه مناسب و بزرگ روی صفحه نمایش داده شده و از این رو کاربران در خواندن آن‌ها مشکلی نخواهند داشت.

اسپیکر

اسپیکر این گوشی کیفیت بسیار خوبی دارد و شما به راحتی می‌توانید گوشی را روی میز قرار داده و همان صورتی که کار خود را انجام می‌دهید، با تلفن هم صحبت کنید. این ویژگی برای افرادی مشغله زیادی دارند یا خانم خانه دار فعال در آشپزخانه ویژگی بسیار عالی و ممتازی به حساب می‌آید.

برد ۱۵۰ متر

یکی از ویژگی‌های این دستگاه برد ۱۵۰ متر است که نسبت به نمونه‌های مشابه بسیار بالاتر است. با توجه به دو گوشی هم که دارد، باید گفت که می‌توان حتی یک مسافت ۳۰۰ متری بین هر دو را تحت پوشش خود قرار دهد.

باتری

یکی از دیگر از قابلیت‌های تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512 پشتیبانی از باتری Ni-MH است. این باتری توانایی مکالمه تا ۱۰ ساعت و حالت آماده به کار تا ۱۲۰ ساعت را دارد. در نگاه اول شاید خیلی کم به نظر برسد؛ اما باید گفت که به دلیل دو گوشی بودن، ظرفیت بسیار مناسبی است. در حقیقت اگر یک گوشی در حال شارژ باشد، دومی به راحتی در دسترستان قرار خواهد گرفت.

قابلیت‌هایی که در این گوشی وجود دارد

تلفن پاناسونیک مدل KX-TGD512
تلفن پاناسونیک مدل KX-TGD512

در بالا سعی کردیم تا قابلیت‌هایی که برای یک گوشی بیشتر مهم است، بنویسیم. حالا در ادامه قصد داریم به معرفی قابلیت‌های تلفن مدل KX-TGD512 بپردازیم. به هر حال هر کسی در خرید ابتدا این قابلیت‌ها را مشاهده می‌کند.

 • دارای وزن ۷۳۰ گرم
 • دارای دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره‌سازی ۱۰۰ شماره
 • دارای صفحه نمایشگر ۱٫۶ اینچی
 • دارای اسپیکر با کیفیت صدای بسیار بالا
 • دارای کالرآیدی
 • دارای برد ۱۵۰ متر
 • دارای مدت زمان مکالمه ۱۰ ساعت و حالت آماده به کار ۱۶ ساعت
 • دارای قابلیت ذخیره ۱۵۰ شماره در فهرست سیاه
 • دارای حالت سایلنت مود
 • دارای قابلیت اضافه کردن ۶ گوشی
 • دارای قابلیت سازگاری با کلیدیاب شرکت پاناسونیک

چه ویژگی‌هایی در این گوشی وجود ندارد؟

تلفن پاناسونیک مدل KX-TGD512
تلفن پاناسونیک مدل KX-TGD512

در تلفن‌های دو گوشی بعضی از امکاناتی که فکر می‌کنید، شاید وجود نداشته باشد؛ اما باید گفت که نبود این قابلیت‌ها هیچ‌چیزی از قدرت گوشی‌ها کم نخواهد کرد. به هر حال بعضی از ویژگی‌ها هستند که در تلفن مدل KX-TGD512 وجود نداشته و شامل:

 • نداشتن قابلیت ضبط مکالمه
 • نداشتن قابلیت منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت ضبط منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک
 • نداشتن قابلیت مکالمه گوشی با پایه دستگاه
 • نداشتن امکان برقراری تماس از طریق پایه

حالا به نظر شما نداشتن کدام یک از ویژگی‌های بالا می‌تواند باعث کاهش قدرت تلفن شود؟

خرید تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512

اولین سوال برای افراد این است که آیا خرید این مدل برای آن‌ها مناسب است یا خیر؟ اول از همه هر فردی باید نیازهای خود را در نظر بگیرد. اینکه نیاز او چیست و سپس بر اساس آن‌ها تصمیم بگیرد که کدام ویژگی برطرف کننده است. تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGD512 با توجه به اینکه دو گوشی دارد مناسب استفاده برای مکان‌های بزرگی است که باید دو تا تلفن برای جواب دهی داشته باشند؛ برای مثال، می‌توان کارخانه یا خانه‌های بزرگ را مثال زد که یک تلفن برای پوشش دهی یک سمت و تلفن دیگری برای پوشش دهی سمت دیگری باشد. همچنین می‌تواند در مکان‌های شلوغ مانند آزمایشگاه نیز استفاده شود. در چنین مکان‌هایی نیاز است که از دو گوشی تلفن استفاده شود.

برای خرید تلفن مدل KX-TGD512 کافی است که فقط با نمایندگی فروش تلفن پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان باتجربه ما بر اساس نیاز شما بهترین مدل را پیشنهاد می‌کنند. اگر به دنبال تلفن دو گوشی هستید، خرید تلفن مدل KX-TGD512 به شما پیشنهاد می‌شود.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>