تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تصور شما از دستگاه تلفن سانترال چیست؟ همان نمونه پاناسونیک که در سمت راست خود دارای تعداد دکمه‌های بسیار زیادی است و یک صفحه نمایش با ویژگی تغییر زاویه دارد؟ این یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین نمونه‌ها بوده؛ اما پاناسونیک مدل‌های دیگری را تولید و به بازار کرده است. تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X یکی از همین نمونه‌ها است که دارای کاربری تجاری بوده و با توجه به تعداد دکمه‌های کمتر، مناسب استفاده مکان‌هایی است که واحدهای کمتری برای انتقال دارند. در حقیقت باید گفت که یک دستگاه تلفن به روز و اقتصادی‌تر است.

ویژگی‌های تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

ظاهر و اندازه

ابعاد این تلفن برابر با ۷۰×۱۷۰×۲۰۰ میلی‌متر و وزن ۱ کیلوگرمی دارد. باید گفت که تلفن‌های با سیم نسبت به بی‌سیم و پایه‌های آن‌ها ابعاد بزرگ‌تر و وزن سنگین‌تری دارد؛ اما پاناسونیک در ساخت تلاش کرده تا تلفن‌ها به صورتی باشند که کمترین فضای ممکن را اشغال کنند. همچنین وزن تلفن‌های این برند همیشه در کمترین مقدار ممکن بوده تا کاربران کمتر احساس خستگی کنند. یکی از ویژگی‌های این مدل قابلیت اتصال به دیوار است که برای مکان‌هایی با فضای کمتر مزیتی به حساب می‌آید.

این مدل در دو رنگ مشکی و سفید وجود دارد. ۸ دکمه در سمت راست و کلیدهای بزرگ و بافاصله مناسب امکان شماره‌گیری را راحت‌تر کرده است. این ۸ دکمه باعث شده تا دستگاه نسبت به مدل‌های دیگر جمع و جورتر باشد. از این رو برای شرکت‌ها و دفترهای مناسب است که واحدهای ارتباطی داخلی کمتری دارند.

صفحه نمایش

صفحه نمایش این مدل نسبت به نمونه قدیمی خود شاید بزرگ نباشد؛ اما قابلیت نمایش اعداد و اسم‌ها را در یک سطر و با بزرگ‌ترین اندازه ممکن را دارد. از این رو کاربران مشکلی در مشاهده آن‌ها نخواهند داشت. البته صفحه نمایش این تلفن مانند بقیه قابلیت تغییر زاویه را ندارد؛ اما با توجه به دارا بودن جک هدفون می‌توان آن را کمی نسبت به سطح بالاتر قرار دارد و از این رو دیگر نیازی به خم شدن کاربر روی دستگاه برای خواندن وجود ندارد.

قابلیت کنفرانس

یکی از ویژگی‌هایی که در تلفن‌ سانترال اهمیت دارد، داشتن قابلیت کنفرانس است. این تلفن برای ارتباط بین واحدهای داخلی استفاده می‌شود. از این رو داشتن ویژگی و برقراری ارتباط از طریق کنفرانس، این امکان را به کاربران چند واحد می‌دهد تا بتوانند یک مکالمه اشتراکی داشته باشند. از طرفی اسپیکر قدرتمند تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X به کاربران پشت هر خط کمک می‌کنند تا بدون برداشتن گوشی، جلسه تلفنی داشته باشند. این دو قابلیت برای شرکت‌هایی که در هر اتاق چند نفر نشسته‌اند، مزیت مهمی می‌توان در نظر گرفت.

۸ دکمه برای دسترسی سریع

البته این مدل دارای قابلیت دسترسی سریع به شماره‌ها است؛ اما داشتن ۸ دکمه هم در سمت راست به ارتباط داخلی بین واحدها کمک زیادی می‌کند. در نگاه اول شاید تعداد کم باشند؛ اما باید گفت برای شرکت‌هایی با تعداد اتاق‌های کمتر، مطب‌ها و کارگاه‌های کوچک امکان مناسبی است. همچنین در کنار دکمه‌های اتصال و پایین و ۸ دکمه چراغ وجود داشته که در هنگام تماس یا مشغول بودن، چراغ آن‌ها روشن خواهد شد.

قابلیت‌های تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

 • دارای اندازه ۷۰×۱۷۰×۲۰۰ میلی‌متر
 • دارای وزن ۱۰۰۰ گرمی
 • دارای قابلیت اتصال به دیوار
 • دارای صفحه نمایشگر
 • دارای قابلیت کنفرانس
 • دارای قابلیت انتقال تماس
 • دارای قابلیت اسپیکر
 • دارای کالر آیدی
 • دارای قابلیت دسترسی به شماره
 • دارای جک هدفون

در نگاه اول شاید قابلیت‌های این مدل خیلی کم به نظر برسد؛ اما باید یک چیزی را در نظر بگیرید. این تلفن سانترال است. هدف از این نوع دستگاه برای ارتباط داخلی بین واحدها بوده و از این رو فقط داشتن امکانات مناسب و اولیه برای کاربران مهم است. در تلفن سانترال نداشتن خیلی از ویژگی‌ها را نباید عیب به حساب آورد. خیلی از شرکت‌ها در کنار چنین تلفن‌هایی، مدل‌های دیگری را هم خریداری و روی میز قرار می‌دهند. به هر حال باید گفت که تمامی ویژگی‌ها با بهترین امکانات در این مدل قرار گرفته است.

امکاناتی که در این مدل وجود ندارد

 • نداشتن قابلیت ضبط مکالمه
 • نداشتن قابلیت منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت ضبط منشی
 • نداشتن قابلیت نور پس زمینه صفحه کلید (نبود این قابلیت باعث می‌شود تا نتوان این دستگاه را در تاریکی شب استفاده کرد. هرچند تلفن‌های اداری کمتر در تاریکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.)
 • نداشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک
 • نداشتن قابلیت Room Monitoring

در بالا هم نوشتیم که هدف اولیه این تلفن سانترال برقراری ارتباط داخلی بین واحدها است. از این رو نیازی نیست که تمامی قابلیت‌های یک دستگاه تلفن را داشته باشد.

خرید تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X

برای خرید تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X فقط کافی است که با نمایندگی فروش تلفن پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان فروش ما به تمامی سؤالات شما در خصوص خرید این مدل سانترال کامل پاسخ می‌دهند. همچنین آن‌ها پس از بررسی نیازتان، مدل‌های دیگر و متناسب با هدفتان معرفی خواهند کرد.

در صورتی که شرکت یا دفتر شما واحدهای زیادی نداشته نباشد، خرید تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X توصیه می‌شود. شرکت‌هایی با یک رئیس و منشی، مطب‌های ساده، کارگاه‌های کوچک و فریلنسرها گروه‌هایی هستند که می‌توانند این دستگاه را تهیه و استفاده کنند.

برای تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-DT521X هم کافی است که آن را به نمایندگی تعمیرات تلفن پاناسونیک تحویل بدهید. کارشناسان باتجربه ما با استفاده از به روزترین جدیدترین تعمیرات و قطعات اورجینال اقدام به عیب یابی و برطرف کردن مشکل می‌کنند. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که تلفن‌های سانترال دستگاه های خاصی و دارای سیستم پیچیده‌ای هستند. تعمیر این دستگاه به دست افرادی که تجربه زیادی ندارد، می‌تواند خسارت جبران‌ناپذیری وارد کرده تا حدی که شما را مجبور به خرید یک نمونه دیگر خواهد کرد. برای تعمیر تلفن و تعمیر فکس و تعمیر پرینتر می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارتباط خود را با شرکت برقرار کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>