تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

اگر دفتر کوچکی دارید یا در اداره با فضای نسبتاً کوچک و با تعداد افراد کمتری کار می‌کنید، تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100 مناسب استفاده برای ارتباط داخلی شما است. دستگاهی با قابلیت سانترال اما با ظرفیت کمتر که می‌تواند نیاز ادارات یا دفترهای کوچک‌تر برطرف کند. در حقیقت باید گفت که تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100 علاوه بر اینکه ظاهر بسیار شیکی دارد، به تلفن نیمه اقتصادی هم معروف است. چرا باید خرید کنیم؟ چه ویژگی‌هایی دارد؟ برای چه مکان‌هایی مناسب است؟ این‌ها نمونه پرسش‌هایی است که قصد داریم تا در ادامه به صورت کامل پاسخ دهیم.

ویژگی‌های تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

اندازه و ظاهر

اندازه ابعاد پایه این تلفن برابر با ۲۲۵×۲۴۵×۱۰۵ میلی‌متر و وزن آن ۱۳۶۰ گرم است. باید گفت که این تلفن رومیزی است و نباید توقع خیلی اندازه و وزن کوچکی از آن داشت؛ اما پاناسونیک در طراحی تلفن‌های رومیزی خود به صورتی عمل می‌کند که فضای زیادی را اشغال نکنند. همچنین به راحتی قابل حمل هم باشند. این تلفن به راحتی می‌تواند روی میزهای کوچک قرار گرفته و حتی اگر فضایی برای قرار دادن آن نداشتید، می‌توانید از ویژگی اتصال به دیوار آن استفاده کنید. هرچند که برای ادارات یا شرکت‌هایی ارباب رجوع زیاد دارند، اتصال چنین تلفن سانترالی به دیوار جلوه خوبی به ظاهر نمی‌دهد.

از نظر ظاهر باید گفت که تمامی دکمه‌ها با حالت آرگونومی بسیار زیبایی کنار هم قرار گرفته‌اند. به صورتی که کاربران هیچ مشکلی در پیدا کردن و شماره‌گیری نخواهند داشت. همچنین اندازه دکمه‌ها بزرگ بوده و این می‌تواند استفاده از آن را برای هر کسی راحت کند.

پشتیبانی از ۴ خط

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این تلفن، پشتیبانی از ۴ خط است. البته ۴ خط در برابر تلفن سانترال پیشرفته شاید قابلیت بالایی به حساب نیاید؛ اما پاناسونیک در این تلفن تلاش کرده تا ادارات کوچک را مورد هدف قرار دهد. علاوه بر این، تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100 می‌تواند تا ۱۶ شماره داخلی را مورد پوشش قرار دهد. ۱۶ تلفن داخلی برای یک شرکت بزرگ هم کافی است؛ چه برسد به شرکت یا دفتری که فقط تعداد کمی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

قابلیت بلندگوی

یکی دیگر از ویژگی‌های این تلفن داشتن بلندگوی دیجیتال است. این بلندگو به صورتی ساخته شده که علاوه بر داشتن کیفیت بسیار بالا در ساخت، می‌تواند یک نفر به صورت کنفرانس با دیگر افراد صحبت کند. برگزاری یک کنفرانس تلفنی از ویژگی‌های عملی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد و شرکت‌ها به خوبی می‌توانند از آن برای ارتباط بین اعضا و دیگر شرکت‌ها به کار بگیرند.

قابلیت استفاده از در هنگام قطع برق

ویژگی که شاید در تلفن‌های رومیزی عادی نتوان خیلی مشاهده کرد و آن قابلیت استفاده از تلفن در هنگام قطع برق و با کمک باتری است. به هر حال در هنگام قطع برق، ادارات و شرکت‌ها نیاز دارند تا با دیگر مکان‌ها ارتباط داخلی برقرار کنند. باتری در این مدل تلفن پاناسونیک به صورتی است که می‌تواند باعث برقراری ارتباط را تا آمدن کامل برق برقرار کند.

دیگر ویژگی و امکانات این تلفن

در ساختار تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100 سعی شده تا تمامی امکانات تلفن سانترال با حالت متوسط و با بهترین کیفیت قرار داده شود. دستگاهی است که ویژگی‌های ساده و کاربردی دارد.

 • دارای اندازه ۲۲۵×۲۴۵×۱۰۵ میلی‌متر
 • دارای وزن ۱۳۶۰ گرم
 • دارای قابلیت اتصال به دیوار
 • دارای ۴ خط تلفن
 • دارای صفحه نمایش با قابلیت نمایش اطلاعات به صورت کامل
 • دارای قابلیت کنفرانس با داشتن اسپیکری با کیفیت بسیار عالی
 • دارای قابلیت انتقال تماس
 • دارای اسپیکر با کیفیت عالی (این ویژگی می‌تواند برای کارمندان یک مزیت عالی به حساب بیاید. از این لحاظ که اگر درگیر کاری باشند و نتوانند که گوشی تلفن را در دست بگیرند، با استفاده از این ویژگی می‌توانند به راحتی به صحبت‌های طرف مقابل پاسخ دهند.)
 • دارای قابلیت Room Monitoring
 • دارای قابلیت دسترسی سریع به ۳۲ شماره (این ویژگی می‌تواند برای منشی و شرکت‌هایی مفید باشد که قصد برقراری تماس با تعداد شماره‌های زیادی داشته و از این رو هر بار لازم نیست که آن‌ها حفظ یا شماره‌گیری کنند. فقط دکمه تعریف شده به هر شخص را فشار می‌دهند.)
 • دارای قابلیت جک هدفون
 • دارای قابلیت پشتیبانی از ۱۶ شماره داخلی
 • دارای قابلیت استفاده در هنگام قطعی برق و با کمک برقی
 • دارای قابلیت تنظیم صدا
 • دارای حالت DND
 • دارای قابلیت intercom

قابلیت‌هایی که در این تلفن وجود ندارد

نبود بعضی قابلیت‌ها در تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100 کمی تعجب‌برانگیز خواهد بود؛ اما باید گفت که این به نوعی خصلت اخلاقی این شرکت بزرگ است که در بعضی تلفن‌ها حتی حرفه‌ای ساده‌ترین امکانات را هم قرار نمی‌دهد. در عوض سعی می‌کند تا با قرار دادن ویژگی دیگری و باامکانات نبود آن‌ها را جبران کند. ویژگی‌هایی که در این مدل وجود ندارد، شامل:

 • نداشتن دفترچه تلفن (در عوض قابلیت دسترسی سریع به شماره‌ها به بیشترین مقدار ممکن یعنی ۳۲ عدد دارد.)
 • نداشتن قابلیت ضبط مکالمه
 • نداشتن قابلیت منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت ضبط منشی تلفنی
 • نداشتن قابلیت نور پس زمینه صفحه کلید (از آنجا که کاربرد آن شرکتی است و در طول شب استفاده‌ای ندارد، از این رو نبود این ویژگی، مشکلی در استفاده به وجود نخواهد آورد.)
 • نداشتن قابلیت ارسال و دریافت پیامک
 • نداشتن قابلیت کالرآیدی (باید از دستگاه جانبی استفاده کنید.)

خرید تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100

برای خرید تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100 فقط کافی است که با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان مجرب فروش به تمامی سؤالات شما در زمینه خرید این تلفن پاسخ می‌دهند. در صورتی که در دفتر کوچکی کار می‌کنید یا در اداره شما افراد کمی مشغول به کار هستند و به اصطلاح زنگ خور زیادی ندارید، خرید این مدل توصیه می‌شود. همچنین خرید این مدل برای مطب‌های پزشکی، دندانپزشکی، روزنامه و فروشگاه‌های سطح شهر توصیه می‌شود. برای هرگونه سؤال یا مشاوره در خصوص تهیه تلفن پاناسونیک مدل KX-TS4100 فقط کافی است که از طریق تماس با ما با شرکت ارتباط برقرار کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>