پاناسونیک مدل KX FLB 882

دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882

دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882
دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882

دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882

به ظاهر قدیمی به نظر می‌رسد؛ اما باطن بسیار خوب، قوی و به روزی دارد. تقریباً در بیشتر شرکت‌ها و دفترهای دولتی و همچنین مراکز عرضه کننده خدمات فتوکپی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه غریبی نیست. اتفاقاً کاربرد بسیار زیادی دارد و حتی از نمونه‌های جدید هم بیشتر دیده شده است. دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882 از نمونه‌های دستگاه‌های چندکاره بوده که به دلیل امکانات و ویژگی‌ها و از همه مهم‌تر کم‌حجم بودن خیلی فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. شما فقط یک میز کوچک لازم دارید تا آن را روی میز قرار دهید.

برای خرید دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882 بهتر است که در ابتدا ویژگی‌های این محصول را بدانید. سپس با بررسی آن‌ها تصمیم بگیرید که آیا این محصول مناسب شما است یا خیر؟

ویژگی‌های دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882

فکس پاناسونیک مدل KX FLB 882
فکس پاناسونیک مدل KX FLB 882

اندازه و وزن

این دستگاه دارای اندازه و وزن مناسبی است. اندازه آن بزرگ نبوده و به راحتی روی میز قرار می‌گیرد. اگر به نمونه‌های این دستگاه در مکان‌های مختلف دقت کرده باشید، فقط فضایی از میز کوچکی را اشغال می‌کنند؛ این به طوری است که فرد در کنار دستگاه می‌تواند فعالیت‌های دیگری را هم انجام دهد. همچنین وزن زیادی ندارد و از این رو می‌تواند به راحتی با دست قابل حمل باشد. البته برای هر دستگاه فکسی باید این نکته را در نظر داشت که بهتر است خیلی حمل نشود. به هر حال امکان آسیب در حمل‌ونقل آن وجود دارد.

تکنولوژی به روز

نکته دیگر اینکه دارای تکنولوژی به روزی در چاپ است. این می‌تواند برخلاف ظاهر باشد. همانطور که در بالا نوشتیم، دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882 دارای تکنولوژی لیزری در چاپ است. این فناوری به روز بوده و باعث می‌شود که کیفیت دستگاه فکس دریافتی و حتی خروجی بسیار بالا باشد. نمونه‌های تولید شده جدید دستگاه‌های فکس پاناسونیک دارای تکنولوژی چاپ لیزری هستند.

حافظه فکس بالا

یکی از مزیت‌های اصلی و خیلی عالی دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882 داشتن حافظه فکس ۳۶۰ صفحه‌ای است. در واقع می‌توان آن را یک فوق مزیت به حساب آورد. حافظه فکس ۳۶۰ صفحه‌ای یعنی اینکه قابلیت ذخیره ۳۶۰ صفحه و چاپ آن در هنگام گذاشتن کاغذ است. این مزیت می‌تواند برای کسب‌وکارها یا اداراتی که کاغذها خیلی سریع تمام می‌شوند؛ اما به دلیل شلوغی مورد فراموشی واقع شوند، بسیار مفید است. حتی برای مکان‌هایی که در روزهای تعطیل، تعداد فکس‌های زیادی را دریافت می‌کنند، گزینه بسیار عالی خواهد بود.

سرعت ارسال بالا

مزیت دیگر این دستگاه، داشتن سرعت مودم بالا یعنی ۳۳٫۶ کیلوبیت بر ثانیه است. کمتر نمونه‌ای از دستگاه‌های فکس پاناسونیک را می‌توان مشاهده کرده که چنین سرعت بالایی را داشته باشند. این سرعت باعث می‌شود که در هر دقیقه تعداد کاغذهای بسیار بالایی ارسال و همچنین دریافت شود. از این رو گزینه مناسبی برای ادارات مانند دادگستری‌ها است که نیاز به ارسال فکس بسیار زیاد در زمان فوق‌العاده کم را دارند.

شماره‌گیر خودکار

متأسفانه این دستگاه برخلاف ویژگی‌های بالا، گوشی تلفن ندارد. این به هر حال یک عیب است؛ اما در برابر این همه ویژگی‌های بالای آن، به چشم نخواهد آمد. یکی دیگر از ویژگی‌های دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB ۸۸۲ داشتن شماره‌گیر خودکار است. به این صورت که با انتخاب شماره ذخیره از طریق پنل و رفتن روی آن، شماره به صورت خودکار گرفته و ارسال می‌شود.

ظرفیت سینی ۲۵۰ تایی

به هر حال برای دستگاهی که دارای حافظه فکس ۳۶۰ صفحه‌ای است، باید توقع سینی با ظرفیت بالایی داشت. ظرفیت سینی ۲۵۰ برگی یکی از مهم‌ترین این دستگاه است. در واقع باید گفت که این قابلیت بسیار بالایی است. این قابلیت برای آن‌هایی که در روز تعداد فکس زیادی ارسال یا دریافت می‌کنند، ویژگی ممتازی به حساب می‌آید. مسلماً ادارات دولتی یا شرکت‌های با مشتریان زیاد به ویژه فروشگاه‌های اینترنتی بیشتر از هر چیزی به خرید دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB ۸۸۲ نیاز خواهند داشت.

تکنولوژی ADF

در این دستگاه همه چیز دو برابر بقیه است. منظور ما تکنولوژی و قدرت آن است. ظرفیت تغذیه ADF این دستگاه ۴۰ برگ بوده که دو برابر ظرفیت آن در بقیه دستگاه‌ها است. این تکنولوژی باعث می‌شود تا شما بتوانید ۴۰ برگ را به صورت همزمان در دستگاه قرار داده و آن را با هم فکس کنید. این برای سازمان‌هایی که باید تعداد برگ‌های زیادی را ارسال کنند، بسیار نکته مهمی در خرید خواهد بود. همچنین امکان گم شدن یا از دست رفتن کاغذ را در هنگام ارسال فکس بسیار کم خواهد کرد.

چند کاره

البته باید گفت که این دستگاه فقط برای فکس نیست، بلکه چندکاره است. فکس، پرینت، کپی، اسکن چهار قابلیت اصلی به کار گرفته شده در این دستگاه است. البته بیشتر دستگاه‌های فکس پاناسونیک دارای قابلیت اسکن هم هستند؛ به این صورت که می‌توانند کاغذی را اسکن یا کپی و سپس به شماره مورد نظر ارسال کنند.

مشخصات شناسنامه‌ای این دستگاه

 • تکنولوژی چاپ لیزری
 • رزولوشن فکس ۶۰۰×۶۰۰
 • حافظه فکس ۶۰۰ صفحه‌ای
 • سرعت مودم ۳۳٫۶ کیلوبیت بر ثانیه
 • شماره‌گیر خودکار
 • سایز کاغذ پذیرفته با اندازه A4
 • دارای ظرفیت سینی ۲۵۰ برگ
 • دارای تکنولوژی ADF با ظرفیت ۴۰ برگ
 • چهارکاره
 • قابلیت اسکن به کامپیوتر در قالب فرمت‌های BMP، TIFF،JPEG و PDF
 • قابلیت اسکن صفحات دارای متن و تبدیل به فایل قابل ویرایش
 • قابلیت اسکن شبکه‌ای
 • دارای پورت یو اس بی ۲٫۰

خرید دستگاه فکس و کپی پاناسونیک مدل KX FLB 882

برای خرید دستگاه چند کاره پاناسونیک مدل KX FLB 882 فقط کافی است که با شرکت نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان فروش باتجربه با بررسی نیاز شما بهترین مدل را پیشنهاد می‌کنند. همچنین هرگونه سؤال شما را در خصوص خرید این نوع دستگاه پاسخ خواهند دارند. تمامی مراحل از ابتدا تا انتها یعنی فروش نهایی توسط کارشناسان به صورت دقیق و ثبت شده انجام خواهد شد.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>