فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX

فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX

فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX   

   

فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX
فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX

فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX از نمونه دستگاه‌های با امکانات جدید پاناسونیک است. بیشتر دستگاه‌های فکس قدیمی پاناسونیک از نوع کاربنی است؛ اما این مدل از نوع حرارتی بوده که باعث می‌شود تا متن‌ها و به ویژه تصاویر باکیفیت بالاتری ارسال شوند. برای همین این مدل برای شرکت‌ها یا دفترهای فنی که قصد ارسال تصویر یا هر نوع سند از فکس باکیفیت بالایی را دارند، بسیار مناسب است.

ویژگی‌های فکس پاناسونیک مدل KX-FT987CX

فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX
فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX

طراحی زیبا

بدنه مشکی با طراحی بسیار ساده و زیبا در همان اول چشم خریدار را به خود جلب می‌کند. تمامی دکمه‌ها به خوبی و در یک ردیف بسیار زیبا قرار گرفته‌اند که این مسئله شماره‌گیری را به بسیار راحت‌تر کرده است. همچنین این نوع تلفن قابلیت فکس و تلفن را داشته و از این رو می‌توان یک دستگاه دوجانبه به حساب آورد.

کالر آیدی

کالر آیدی این دستگاه یک مزیت بسیار مهم به حساب می‌آید. این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا شماره‌های تماس گرفته شده را روی صفحه ال سی دی مشاهده کرده و در صورتی که تاییدتان بود، دکمه دریافت را بزنید. همچنین این امکان وجود دارد تا حافظه آن را چاپ کرده و به بررسی شماره‌ها بپردازید. این برای شرکت‌هایی که به دنبال شماره خاص هستند، یک ویژگی بسیار مهم به حساب می‌آید.

ارسال باکیفیت بالا

در این دستگاه ویژگی به نام Level Halftone 64 وجود دارد که به شما امکان چاپ هر نوع تصویر باکیفیت را می‌دهد. در حقیقت با این ویژگی می‌تواند تصاویر رنگی به ویژه خانوادگی و همچنین متن‌های حساس را به راحتی ارسال و حتی آن‌ها را کپی کنید. بدون اینکه نگران کاهش کیفیت آن باشید.

دکمه‌های پیمایش

دکمه‌های پیمایش در کنار بقیه شماره‌گیرها به خوبی در یک محل مناسب قرار گرفته است. با این دکمه به راحتی می‌توانید در منو پیمایش کرده و تنظیمات مربوط را انجام دهید. از جمله پیدا کردن شماره‌ها به راحت‌تر شده و خیلی راحت با رفتن روی آن و برداشتن تلفن، فکس به صورت ارسال می‌شود.

دفترچه تلفن

یکی از ویژگی‌های دستگاه‌های فکس جدید، داشتن دفترچه تلفن است. فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX این قابلیت را دارد تا ۱۰۰ شماره را در دستگاه ذخیره کنید. این ظرفیت ذخیره سازی برای شرکت‌هایی که مشتریان زیادی دارند، بسیار مناسب است.

ذخیره و ارسال خودکار

ذخیره و ارسال خودکار از نمونه ویژگی‌هایی است که در دستگاه‌های فکس جدید قرارگرفته است. دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX امکان ذخیره ۲۵ فکس را در هنگام نبود کاغذ به شما می‌دهد. همچنین می‌توانید چندین شماره به صورتی تعریف کنید که به حالت خودکار همه آن‌ها را ارسال کند. همچنین امکان ارسال با زمانبندی برای آن‌ها وجود دارد. فقط کافی است که از طریق منو و با استفاده از دکمه‌های پیمایش زمان ارسال کاغذها را تنظیم کنید.

تکنولوژی ADF

این تکنولوژی نسبتاً جدیدی بوده که در دستگاه‌های فکس به کار گرفته می‌شود. ADF یا قابلیت تغذیه خودکار اسناد می‌تواند تا ۱۰ کاغذ را به راحتی و سریع با فکس ارسال کند. در حقیقت با این تکنولوژی دیگر لازم نیست تمامی کاغذها را به صورت تک درون سینی قرار داد.

دستگاه چندجانبه

این دستگاه فقط برای ارسال فکس استفاده می‌شود، بلکه یکی از قابلیت‌های آن کپی است. شما فقط کافی است که کاغذ را درون دستگاه گذاشته و بعد از فشردن دکمه کپی، ابتدا اسکنی از کاغذ گرفته شده و سپس با قرار دادن مجدد کاغذ سفید، تمامی موارد درون حافظه روی آن چاپ می‌شود.

منشی تلفنی

این ویژگی است که در کمتر دستگاهی می‌توان مشاهده کرد. منشی تلفنی دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX می‌تواند تا ۱۸ دقیقه پیام‌های مخاطبان شما را بدون هیچ‌گونه مسئله‌ای ذخیره کند.

وزنی سبک

اندازه ابعاد این دستگاه ۱۲۱*۳۵۲*۴۵۰ میلی‌متر است و وزن سه کیلوگرمی دارد. این وزن بسیار سبک بوده و با توجه به ابعاد آن به راحتی در دست جای می‌گیرد. همچنین در میز قرار گرفته و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند.

مشخصات این فکس حرارتی

 • دارای ابعاد ۱۲۱*۳۵۲*۴۵۰ میلی‌آمپر
 • دارای وزن ۳ کیلوگرم
 • دارای تکنولوژی حرارتی
 • دارای قابلیت کپی
 • دارای حافظه فکس ۲۵ برگ
 • دارای گوشی تلفن
 • دارای منشی تلفنی ۱۸ دقیقه
 • دارای سرعت مودم ۹٫۶ کیلوبیت بر ثانیه
 • دارای قابلیت شماره‌گیر خودکار
 • دارای ADF
 • دارای ظرفیت تغذیه اتوماتیک ۱۰ برگ
 • دارای کالر آیدی
 • دارای ۱۱۰ وات
 • دارای رول حرارتی
 • دارای قابلیت نشان دادن شماره تماس گیرنده
 • دارای درگاه برای اتصال تلفن
 • دارای برش دهنده خودکار
 • دارای قابلیت ارسال فکس به ۲۰ مقصد

چرا باید این دستگاه را خریداری کنید؟

مهم‌ترین دلیل همان ویژگی‌هایی هستند که در بالا برای شما نوشتیم؛ اما بهره بردن از تکنولوژی حرارتی، منشی تلفنی، کالر آیدی، ارسال و دریافت خودکار به ۲۰ مقصد و ADF از جمله مهم‌ترین مزیت‌های خرید این دستگاه فکس است. همچنین باید کیفیت قطعات را هم به آن اضافه کنید. دستگاه‌های فکس پاناسونیک به راحتی خراب نمی‌شود. البته دستگاه مصرفی است و قطعات ریز آن در صورت استفاده زیاد دچار سایش می‌شوند. با توجه به رول حرارتی بودن، این دستگاه می‌تواند کیفیت بهتری را به مقصد ارسال کند؛ به ویژه برای آن‌هایی که قصد کپی کردن منابع را دارند.

این دستگاه مناسب چه کسانی است؟

این دستگاه یک دستگاه با تکنولوژی جدید و قابلیت‌های به روزی به حساب می‌آید. خرید دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک مدل KX-FT987CX برای شرکت‌ها و دفترهای فنی با کارایی بسیار ساده مناسب است. اگر قصد ارسال و فکس هرگونه سند و تصویر و آن هم باکیفیت بالا را دارید، خرید این دستگاه فکس را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چگونگی خرید این دستگاه فکس

برای خرید دستگاه فکس با هر نوع و مدلی فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید. کارشناسان باتجربه فروش در ابتدا به بررسی نیاز شما می‌پردازند. سپس در صورتی که این دستگاه مطابق با نیاز شما بود، آنگاه آن را به شما برای خرید توصیه می‌کنند. فقط اول از همه باید خودتان تعیین کنید که از یک دستگاه فکس چه انتظاراتی دارید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>