فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170

فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170

دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170 از نمونه دستگاه‌های حرفه‌ای و چندکاره به حساب می‌آید. ویژگی‌های این دستگاه به حدی بالا است که استفاده از آن در دفترهای با حجم کاری بالا به شدت توصیه می‌شود. در واقع یکی از مزیت‌های برند پاناسونیک همین است. اینکه برای تمامی نیازها و قابلیت‌ها، دستگاهی تولید کرده است. دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170 با داشتن قابلیت بالا توانسته نیاز افراد و شرکت‌های خاص را به خوبی برطرف کند.

فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170
فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170

اولین معیار هر کسی در خرید دستگاه فکس ویژگی‌های آن است. در ادامه به بررسی ویژگی‌های این دستگاه خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170

دستگاه چندکاره پاناسونیک مدل KX-MB2170
دستگاه چندکاره پاناسونیک مدل KX-MB2170

اندازه و وزن

اندازه این دستگاه برابر با ۳۲۰×۴۰۰×۴۱۰ میلی‌متر و وزن آن ۱۲ کیلوگرم است. از نظر اندازه شاید بزرگ به نظر برسد و وزن سنگینی دارد؛ از این رو باید میز یا فضای مناسب و محکمی برای قرار دادن آن در نظر بگیرید تا دیگر نیازی به جابه جایی نداشته باشد. البته باید گفت که ابعاد آن جمع‌وجور است و به اصطلاح آنچنان دست‌وپا گیرتان نخواهد بود.

تکنولوژی چاپ

تکنولوژی چاپ این دستگاه لیزری است. مزیت این فناوری کیفیت بالای چاپ است. با توجه به چندکاره بودن این مدل، استفاده از این فناوری الزامی است. چاپ لیزری برای آن‌هایی که نیاز به کیفیت و سرعت بالا دارند، مسئله خیلی مهمی بوده که به راحتی می‌توان در این دستگاه مشاهده کرد. البته باید گفت که یکی از مواردی که باعث می‌شود تا کیفیت چاپ این دستگاه نسبت به بقیه افزایش پیدا کند، مقدار رزولوشن آن است. کیفیت چاپ این دستگاه با رزولوشن ۶۰۰×۶۰۰ و فکس آن با ۱۲۰۰×۶۰۰ dpi است.

سرعت‌ها

باید گفت که سرعت این دستگاه در همه چیز بالا است. سرعت مودم این دستگاه برابر با ۳۳٫۶ کیلوبیت بر ثانیه بوده که چیزی حدود دو برابر بقیه دستگاه‌های عادی است. همچنین می‌تواند ۲۶ برگ در دقیقه را چاپ کند. نکته مهم دیگر اینکه دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170 قادر به چاپ دو رو است؛ یعنی اینکه در هر دقیقه می‌تواند ۵۴ صفحه مختلف را به شما تحویل دهد.

ظرفیت‌ها

از نظر ظرفیت هم باید این دستگاه را متمایزتر از بقیه به حساب آورد. ظرفیت سینی این دستگاه ۲۵۰ برگ است. در همان نگاه اول به این مدل می‌توان متوجه ظرفیت بالای آن شد. همچنین ظرفیت تغذیه اتوماتیک یا ADF آن ۳۵ برگ است. ظرفیت ADF یعنی اینکه دستگاه می‌تواند تا ۳۵ برگ را به صورت همزمان و پشت سرهم به شماره مقصدی ارسال کند. این ویژگی برای مراکز، شرکت‌ها و اداراتی مناسب است که در روز باید تعداد برگ‌های زیادی را با هم ارسال کنند. همچنین حافظه فکس آن ۳ مگابایت است که عدد بسیار بالایی برای دستگاه فکس به حساب می‌آید.

اتصال به دستگاه‌های متعدد

یکی از چالش‌های افراد در هنگام استفاده از دستگاه فکس، اتصال راحت و سریع آن به دیگر دستگاه‌های مختلف است. خوشبختانه باید گفت در این مدل چنین مشکلی وجود ندارد. این دستگاه از اتصال یو اس بی و شبکه و همچنین اتصال بی‌سیم بهره می‌برد. همین سه درگاه ساده باعث می‌شود تا بتوان به راحتی آن را به هر دستگاهی در زمان خیلی کمی متصل کرد. این ویژگی برای آن‌هایی مناسب است که در دفتر خود چندین دستگاه به ویژه کامپیوتر داشته و قصد دارند تا از خدمات پرینتر آن استفاده کنند.

ظاهر زیبا

مهم‌ترین عاملی که افراد در همان اول برای خرید در نظر می‌گیرند، ظاهر است. این جدا از اندازه و وزن خواهد بود. پاناسونیک در طراحی تمامی دستگاه‌های خود سعی می‌کند تا بتواند به‌روزترین و بهترین حالت و آرگونومیک طراحی را استفاده کند. تمامی دکمه‌ها روی پنل در صفحه جلو با اندازه نسبتاً بزرگ قرار گرفته‌اند که هیچ کاربری مشکلی در استفاده از آن‌ها نداشته باشد.

مشخصات دیگر دستگاه

دستگاه پاناسونیک مدل KX-MB2170
دستگاه پاناسونیک مدل KX-MB2170

مشخصات فنی دستگاه فقط به موارد بالا محدود نمی‌شود. هرچند باید گفت که موارد نوشته شده هم کم نیستند و مزیت‌های بسیار عالی برای دستگاه فکس به حساب می‌آیند. در ادامه تمامی ویژگی‌های فنی دستگاه باز به صورت فهرست نوشته خواهد شد. در واقع می‌توان گفت که این‌ها شناسنامه دستگاه هستند.

 • دارای اندازه ۳۲۰×۴۰۰×۴۱۰ میلی‌متر
 • دارای وزن ۱۲ کیلوگرم
 • دارای تکنولوژی چاپ لیزری
 • دارای قابلیت کپی
 • دارای حافظه فکس ۳ مگابایت
 • دارای سرعت مودم ۳۳٫۶ کیلوبیت بر ثانیه
 • اندازه کاغذ استاندارد A4
 • دارای ظرفیت سینی به اندازه ۲۵۰ برگ
 • دارای تغذیه خودکار با ظرفیت ۳۵ برگ
 • دارای مصرف انرژی با حداکثر ۱۰۰۰ وات و کپی ۵۰۰ وات
 • دارای قابلیت اسکن و پرینت
 • دارای سرعت چاپ ۲۶ برگ در هر دقیقه
 • دارای رزولوشن چاپ ۶۰۰×۶۰۰ dpi
 • دارای قابلیت چاپ اولین برگه در ۸٫۵ ثانیه
 • دارای قابلیت چاپ دو رو
 • دارای رزولوشن اسکن ۱۲۰۰×۶۰۰ dpi
 • دارای قابلیت اسکن رنگی
 • دارای حداکثر کارکرد ۱۲۰۰۰ برگ
 • مجهز به درگاه یو اس بی و شبکه
 • دارای قابلیت اتصال بی‌سیم
 • دارای صفحه نمایش دو خطه ۱۶ کاراکتری

چه گروهی به خرید این دستگاه نیاز دارند؟

اولین سؤال این است که چه گروهی به خرید دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170 نیاز دارند؟ با توجه به قابلیت‌های دستگاه باید گفت که خرید این مدل برای بیشتر شرکت‌ها و ادارات با حجم کاری بالا توصیه می‌شود. در واقع مکان‌هایی که باید در روز تعداد فکس زیادی ارسال کنند یا تعداد پرینت و کپی آن‌ها زیاد است. از آنجا که این دستگاه چندکاره است، از این رو امکان استفاده از آن برای هر چهار مورد زیاد است.

خرید دستگاه مدل KX-MB2170

برای خرید دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170 فقط کافی است که با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان ما در ساعت‌های اداری پاسخگوی سؤالات شما در خصوص خرید این مدل هستند. همچنین می‌توانید پیام خود را در صفحه تماس با ما ثبت کرده تا کارشناسان تا اولین ساعت اداری با شما تماس بگیرید. برای تعمیر دستگاه فکس پاناسونیک مدل KX-MB2170 هم می‌توانید آن را به نمایندگی تحویل دهید. در نمایندگی کارشناسان خبره و باتجربه و با استفاده از تجهیزات به روز و همچنین قطعات اورجینال اقدام به عیب‌یابی و برطرف کردن انواع مشکلات فنی، ظاهری و نرم‌افزاری دستگاه می‌کنند.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>