گارانتی پاناسونیک

گارانتی پاناسونیک

گارانتی پاناسونیک

گارانتی پاناسونیک

گارانتی پاناسونیک

گارانتی یا همان ضمانت نامه، برای بسیاری این روزها تبدیل به یک جک شده است. متأسفانه بسیاری از شرکت‌های اصلی نسبت به تعهدات خود در برگه ضمانت نامه پایبند نبوده و همین مسئله باعث بروز مشکلاتی و از بین رفتن اعتماد مشتریان نسبت به محصولات اورجینال شده است؛ اما پاناسونیک روی این مسئله خیلی حساس است.

گارانتی پاناسونیک یکی از معتبرترین ضمانت نامه‌هایی است که در ایران وجود دارد. این شرکت سعی کرده است تا با به وجود آوردن نمایندگی‌هایی در شهرهای بزرگ از جمله تهران، علاوه بر فروش محصولات اورجینال، تعمیرات تخصصی آن‌ها را نیز انجام دهد.

گارانتی پاناسونیک چرا اعتبار بیشتری دارد؟

گارانتی پاناسونیک

گارانتی پاناسونیک

شرکت‌های معتبر در دنیا با خدمات پس از فروش خود شناخته می‌شوند. به عبارتی دیگر، آن‌ها بیشتر اعتبار خود را باید مدیون فعالیت‌های تیم خدمات پس از فروش خود باشند. مسئله‌ای که متأسفانه برای اکثر برندهای خارجی کمتر به چشم می‌آید؛ اما داستان گارانتی پاناسونیک با بقیه متفاوت است. گارانتی در واقع شامل همان مجموعه‌های خدمات پس از فروش است.

تمامی فعالیت‌های تحت پوشش گارانتی پاناسونیک توسط کارشناسان خبره مورد بررسی قرار می‌گیرد. کارشناسانی که در نمایندگی پاناسونیک فعالیت می‌کنند، از قبل با تمامی موارد درج شده در کاغذ ضمانت نامه به خوبی آگاه بوده و تمام تلاش آن‌ها این است که مشتری را در خصوص تعمیرات راضی نگه دارند.

گارانتی پاناسونیک برای کالاهای مختلف

گارانتی پاناسونیک

گارانتی پاناسونیک

یکی از مزایای اصلی پاناسونیک این است که برای تمام محصولات خود دارای گارانتی است. حتی دستگاه‌های آشپزخانه که شاید اندازه بعضی از آن‌ها خیلی بزرگ هم نباشد، تحت پوشش گارانتی پاناسونیک هستند. این باعث شده است تا محصولات مختلف پاناسونیک نسبت به بقیه بیشتر مورد فروش قرار بگیرد. پاناسونیک بیشتر از فروش به فکر رفاه و رضایت‌مندی خریداران خود است.

گارانتی پاناسونیک بعد از تمام شدن تاریخ انقضا

هر کاغذ ضمانت نامه‌ای دارای تاریخ انقضایی منحصر به فرد است که بسته به نوع محصول متفاوت است؛ اما نکته‌ای که باید در اینجا در نظر گرفت، تاریخ انقضای ضمانت نامه است. در زمانی که محصول تحت گارانتی پاناسونیک است، تمامی تعمیرات تحت پوشش، به صورت رایگان توسط کارشناس انجام داده می‌شود. بعد از اتمام تاریخ انقضا گارانتی پاناسونیک نیز شرکت باز هم تعمیرات این محصولات را قبول می‌کند، فقط با این تفاوت که هزینه تعمیرات و کارشناسی نیز در هر دفعه از مشتری باب رفع عیب دریافت می‌شود.

گارانتی پاناسونیک برای چه مواردی است؟

اولین موردی که در کارت ضمانت نامه محصولات خوانده می‌شود، موارد تحت پوشش گارانتی پاناسونیک است. مسئولان پاناسونیک همیشه سعی کرده‌اند تا معنای واقعی ضمانت نامه را رعایت کنند. اول اینکه همان‌طور که در بالا هم نوشتیم، هر محصولی بسته به نوع کاربردی آن دارای تاریخ معینی ضمانت نامه است. حداقل تاریخ ضمانت نامه برای بعضی کوچک شش ماه است.

محصول شما زمانی تحت پوشش ضمانت نامه می‌رود که محصول خود به خود و بدون هیچ‌گونه دخالت عامل خارجی خراب شود؛ برای مثال، اگر بچه شما در خانه با توپ، شیشه ال سی دی تلویزیون را بشکند، این دیگر مشمول گارانتی پاناسونیک نمی‌شود؛ اما اگر در خود صفحه، نقطه‌های سیاهی به وجود بیاید، این مسئله تحت پوشش ضمانت نامه قرار خواهد گرفت. به هرحال، قبل از هر اقدامی باید محصول توسط خود کارشناسان شرکت مورد توجه قرار بگیرد.

مراحل بررسی محصول در گارانتی پاناسونیک

گارانتی پاناسونیک

گارانتی پاناسونیک

در هنگامی‌که خرابی محصول کمی از نظر مالک کالا کمی پیچیده است، در واحد تعمیرات، کالا به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشخص شود که آیا تحت پوشش ضمانت نامه پاناسونیک قرار می‌گیرد یا خیر. از این رو، مراحل زیر از ابتدا تا انتها توسط کارشناسان انجام می‌شود:

 • ابتدا دستگاه توسط مسئول پذیرش دریافت می‌شود. در هنگام دریافت، تمامی ایراداتی که از نظر شما وجود دارد به همراه جزئیات ثبت شده و به واحد تعمیرات ارسال می‌شود.
 • در واحد تعمیرات، ابتدا ایراد دستگاه با توجه به مشکل گزارش شده از سمت شما، مورد بررسی قرار گرفته تا مشخص شود. در این صورت، اگر دستگاه هنوز تحت پوشش ضمانت نامه بود و مشکل به وجود آمده هم در موارد تحت پوشش قرار داشت، آنگاه دستگاه بدون دریافت هزینه‌ای تعمیر می‌شود؛ اما اگر مشکل به وجود آمده تحت پوشش گارانتی پاناسونیک نبود. آنگاه باید شما هزینه تعمیر یا خرید قطعه را بپردازید.

خواهشمندیم که در هنگام تحویل دستگاه برای تعمیر صادق باشید. گاهی پیش آمده است که مشتری برای اینکه هزینه تعمیر آن را نپردازد، علت خرابی را بیان نکرده است. این نکته را در نظر داشته باشید که کارشناسانی که در واحد گارانتی پاناسونیک فعالیت می‌کنند، کاملاً باتجربه هستند و با یک بررسی اولیه به راحتی مشکل خرابی دستگاه می‌شوند. شما با بیان نادرست ایراد، بیشتر باعث از بین بردن اعتماد کارشناس می‌شوید به طوری که اگر به مشکلات دیگری بربخورند، آن را ناشی از خود فرد استفاده می‌دانند. به هرحال، توصیه می‌شود که برای دوری از هرگونه درگیری، حتماً در هنگام تحویل دستگاه صادق باشید.

چند نکته مهم که باید در نظر داشته باشید

 • در هنگام تحویل دستگاه برای تعمیر، حتماً کارت ضمانت نامه را همراه خود داشته باشید. در صورتی که کارت را همراه خود نبرید، شرکت هیچ‌گونه تعهدی برای آن نخواهد داشت.
 • همان‌طور که در بالا هم نوشتیم، در تحویل دستگاه و بیان خرابی آن صادق باشید.
 • خرید و جایگزین بعضی از قطعات مصرفی مانند باتری لپ تاپ شامل ضمانت نامه نمی‌شود. پس حتماً قبل از خرید، به مواردی که تحت پوشش ضمانت نامه نیست، دقت کنید.
 • ایراد دستگاه را کاملاً بیان کنید.
 • تعمیر دستگاه ممکن است که چند روز طول بکشد. پس خواهشمند است تا قبل از تاریخ نوشته برای تحویل با شرکت تماس نگیرید. مسئول پذیرش پس از آماده شدن دستگاه با شما تماس می‌گیرید تا تاریخ معینی را برای شما تعیین می‌کند.
 • دستگاه‌های الکترونیکی خیلی حساس هستند. به هیچ وجه اصرار برای تعمیر آن نکنید.
 • کارت گارانتی پاناسونیک حتماً باید مهر شرکت را داشته باشد. بدون داشتن مهر اصلی شرکت یا فروشگاه خریداری شده، شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.
 • قبل از مراجعه به شرکت، حتماً تماس بگیرید تا واحد مربوطه حضور داشته باشند.

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

2 thoughts on “گارانتی پاناسونیک

 • By محسن قجاوند - Reply

  سلام من قبل عید خرید و اصلا راضی نیستم همش دستم به تعمیر تلوزیون بند هستش و تا امروز حدود ۶ بار تلوزیون رو به سرویس کار تحویل دادم.. تو خونه روشن نمیشه ولی توی کارگاه نمایندگی روشن میشه.. علت چیه که به این صورت هست.. دو بار محافظ عوض کردم به برق مستقیم وصل کردم یه بار روشن میشه بعد که خاموش میکنم دیگه روشن نمیشه..

 • By زینب حاجی خانی - Reply

  سلام دو ماه تلفن پاناسونیک خریدیم، یک ماه خوب بود ماه بعدی وقتی صحبت با تلفن صحبت مکنیم صدا خیلی بی کیفیت ارسال میشه صدامون قطع میشه خش خش داره و …
  به فردی که ازش خریدیم هم مراجعه کردیم تلفن واسه دو هفته گذاشتیم مغازه اشون تا خودشون امتحان کنند بعد از دو هفته منکر شدن و گفتن نه صدا خوبه و هیچ جوره قانع نشدن حالا که ما تلفن آوردیم خونه، پیغامگیرش صدا ضبط کرده بود و صدای خش خش فروشنده واضحه که امتحان کردن و دیدن صدا بی کیفیته و دروغ گفتن. این دوره زمونه اینقدر آدمها گرگ شدن
  ما از فروشنده راضی نیستیم و اینجا اعلام میکنم مرد شهرستان کاشان از آقای شیرازی در خیابان بهشتی کاشان تلفن پاناسونیک خریداری نکنید. خیلی فروشنده بی اخلاقی هستن.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>